Pınar Arkun Design Shoes & Accesories

2023 Gelin Ayakkabısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
300 TL
Her Şey Dahil Paket
500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Deri ayakkabı boya / bakım
Hazır Model
Kişiselleştirme
Kişiye özel üretim
Süet ayakkabı boya / bakım

Pınar Arkun Design Shoes & Accesories Hakkında

Pınar Arkun Design Shoes & Accesories İstanbul Nişantaşı bölgesinde ayakkabı tutkunlarına hizmet sunuyor. Açıldığı günden bugüne kalitesinden ödün vermeden, disiplinli iş anlayışı ile müşterilerine kapılarını açan firma birçok gelin adayının gönlünü bu yönüyle fethetmiş durumda. Yılları aşkın tecrübesi ile birbirinden şık gelin ayakkabısı modelleri tasarlayan firmanın fiyatları 300 TL’den başlıyor. Ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Pınar Arkun Design Shoes & Accesories Olanakları

Düğün hazırlıkları sürecinde gelinlik seçimi yapıldıktan sonra ilk halledilmesi gereken iş şüphesiz ayakkabı tercihi. Ayakkabı tercihinde gelinlik modeline uygun seçim yapmak çok önemli. Tabi rahatlık ve konfor da bir o kadar önemli. Tüm gün misafirlerine, ayağından çektiği acı yüzüne aksetmiş, acılı bir gelin portresi çizmek istemezsin değil mi? Peki en özel en güzel gününü saçma bir ayakkabının mahvetmesine? Tüm bu kötü senaryoları bir kenara bırakalım şimdi.

Pınar Arkun Design Shoes & Accesories ayak yapına uygun kalıplandırılmış harika gelin ayakkabıları ilekişiye özel tasarım ve üretim seçeneğini tüm gelin adaylarının hizmetine sunuyor. Özel tasarım düşünmeyen gelin adayları için seri üretim de gayet nezih ve kaliteli gelin ayakkabıları mevcut. Deneyerek senin için en uygun olanı seçebiilirsin.

Pınar Arkun Design Shoes Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Kişiye özel tasarım ve hazır modeller arasında fiyat farkı bulunan firmanın gelin ayakkabı fiyatları genel olarak 300 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için teklif formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gelinlik ayakkabısı en önemli gününde, günün tüm stresi ve eğlencesine eşlik edecek, heyecanına ortak olacak kadar sana yakın ve tüm yükünü taşıyabilecek kadar güçlü olmalı. En önemlisi de sana varlığını unutturacak bir ayakkabı olması gerekir. Yeterince yoğun ve tempo içerisinde geçireceğin aynı zamanda da eğlenmeyi başarabilmen gereken bir günde ayakkabının önemini zaten aşikar. Bu sebeple öncelikle ayakkabı da konfor ve rahatlık her zaman ilk sırada yer almalı. Sonrasında gelinlik modeli ile uygunluğu senin stilini yansıtması ve topuk boyu da dikkat edilmesi gereken diğer konular.

Nerededir?

Pınar Arkun Design Shoes & Accesories Şişli’ye bağlı Nişantaşı bölgesinde yer alıyor. Dilersen toplu taşıma kullanarak, dilersen özel aracın ile kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğin son derece merkezi bir konum. Nişantaşı yönüne giden otobüs hatlarının yanı sıra metro da kullanmaya uygun bir güzergahda bulunuyor. Özel aracın ile gitmeyi planlıyorsan senin için açık adresi aşağıya senin için ekliyoruz ;

Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sokak Şen Yuva Apt. No:5 Dr:1 Nişantaşı.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, özel kalıp, abiye ayakkabı ve hazır model seçenekleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Özel tasarım modeller için 1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

4 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Pınar Arkun
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ