Queen Wedding Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
400
max

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Ankara, Keçiören ilçesinde faaliyet gösteren Queen Wedding Organizasyon birçok Ankaralı çift tarafından tercih ediliyor. Eğer sen de hala düğün organizasyonu için deneyimli bir firma bulamadıysan doğru yerdesin diyebiliriz. Tecrübesi ile göz dolduran firmanın fiyatları ortalama 3.000 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili daha fazla bilgi için yazımızı okuyabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Queen Wedding Organizasyon düğün organizasyonu haricinde başka birçok organizasyon türünde de faaliyet gösteriyor. Mezuniyet partisi, kına gecesi, doğum günü, sünnet düğünü gibi etkinliklerde de organizasyon firmasından yardım alabilirsin.

Ayrıcalıkları

Organizasyon firması, düğün organizasyonu için sunduğu süsleme modelleri ile dikkat çekiyor. Birbirinden şık tasarımlar ve dekorasyon ürünleri bulunuyor. Etkinlik için hazırlanan farklı çiçek aranjmanları, supla ve şamdan seçenekleri arasından tercihini yapabilirsin.

Queen Wedding Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu öncesinde, kutlamanın tüm ayrıntılarını konuşabileceğin bir etkinlik sorumlusu firma tarafından temin ediliyor. Organizasyon sorumlusu ile etkinlik için süsleme tercihlerini, menü seçeneklerini, fotoğrafçı ve müzik listesi gibi detayları konuşabilirsin. Organizasyon boyunca da çıkabilecek aksiliklerle senin yerine ilgileniliyor olacak.

Firmanın yemek menüsü seçeneklerini incelediğimizde ise birbirinden lezzetli yemek menüleri ile karşılaşıyoruz. Ağırlıklı olarak kırmızı et veya beyaz et menüleri bulunuyor ancak yemeksiz bir etkinlik yapmak istersen kokteyl menülerini de tercih edebilirsin. Menü tadımı yaparak hangisini seçeceğine karar verebilirsin. Dilersen menüde değişiklik de yapabiliyorsun.

Queen Wedding Düğün Organizasyonu Fiyatları

Queen Organizasyon düğün fiyatları başlangıç paketi ve her şey dahil paketi olmak üzere ikiye ayrılıyor. Başlangıç paketi içerisindeki hizmetlerden yararlanmak istersen fiyatları 3.000 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket içeriğindeki hizmetlerin fiyatı ise 6.000 TL olarak sunuluyor.

Firmanın paket içerikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışman servisimiz ile ücretsiz iletişime geçebilirsin. Yukarıdaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak net fiyat bilgisi alman mümkün.

Queen Wedding Organizasyon Nerededir?

Ankara, Keçiören ilçesinde hizmet veren firma, merkezi bir konumda olması sayesinde birçok toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla firmanın merkezine gidebilirsin. Metro, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede ulaşımını tamamlayabiliyorsun. Dilersen kendi aracınla gitmek için organizasyon firması açık adresi şu şekilde;

Şenlik Mahallesi, Nuri Pamir Caddesi, No: 10/1, Keçiören / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 3 aydır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Pelin Aran
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ