Queen Wedding Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
400
max

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Uzun zamandır planını yaptığın kına gecesi organizasyonu için mekanı buldun ama hala güvenebileceğin bir organizasyon firması mı arıyorsun? O zaman seni Ankara ilinde bulunan Queen Wedding Organizasyon ile tanıştıralım. Bugüne kadar yüzlerce organizasyon planlamış olan firmanın kına organizasyon fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor. Firmanın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için içeriğimizi okuyabilirsin.

Queen Wedding Organizasyon Kına

İster geniş çaplı istersen de butik bir kına gecesi organizasyonu düzenlemeyi planla, organizasyonda hiçbir şey şansa bırakılmıyor. Bu yüzden organizasyon firması kına etkinlikleri için organizasyon sorumlusu temin ediyor. Etkinlik sorumlusu ve ekibi organizasyon boyunca tüm isteklerini yerine getiriyor.

Organizasyon firması aynı zamanda catering hizmeti de sağlıyor. Kına organizasyonunu kutlamanı yemekli veya kokteylli konseptlerde düzenleyebilirsin. Yemeksiz etkinlikler için kokteyl menüsü bulunuyor. Yemekli söz kutlaması için de birçok lezzeti barındıran menüler yer alıyor. Menü tercihi yaparken de tadım yapabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Queen Wedding Organizasyon yalnız kına gecesi organizasyonu için hizmet vermiyor. Kına organizasyonun yanı sıra, düğün, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi gibi etkinliklerin düzenlenmesinde de yardımcı oluyor.

Ayrıcalıkları

Queen Wedding ile kına organizasyon düzenlemelerini istediğin yönde şekillendirebilirsin. Organizasyon için tercih ettiğin mekanın süslemelerine kendin karar verebilirsin. Aynı zamanda firma, kişiye özel tasarım seçeneği de sunuyor.

Queen Wedding Organizasyon Kına Fiyatları

Kına organizasyon fiyatları Queen Organizasyon özelinde oldukça uygun tutuluyor. Başlangıç paketi içerisinde standart hizmetler yer alıyor ve fiyatları 3.000 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket içerisinde yer alan hizmetlerin fiyatı ise 6.000 TL olarak sunuluyor.

Bütçene uygun net fiyat bilgisi için hemen yukarıdaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Bu şekilde indirimli kına organizasyon fiyatları hakkında bilgi de alabilirsin.

Queen Wedding Nerededir?

Firma, oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Ankara, Keçiören ilçesinde faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Metro, otobüs ve tren gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak bir saatten kısa bir sürede firmaya varabilirsin. Kendine ait araçlarla gitmek isteyen okuyucularımız için açık adresini verelim.

Şenlik Mahallesi, Nuri Pamir Caddesi, No: 10/1, Keçiören / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 3 aydır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Pelin Aran
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ