Renaissance İzmir

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
850 TL
850 TL
Kokteyl
600 TL
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
20
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
20
min
|
200
max
Konaklama
110
Otopark
70

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Asansör
Kolonsuz salon
Konaklama
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Catering hizmeti
Karşılama Kokteyli
İçecek barı
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Renaissance İzmir Hakkında

Renaissance İzmir otelde kına gecesi organizasyonlarında bölgenin en çok tercih edilen adreslerinden biri oluyor. Renaissance Otel kalitesinde eğlenceli ve unutulmaz bir kına daveti için bu deneyimli ekibe güvenebilirsin. Kokteyl menülü davetlerde fiyatları kişi başı 600 TL’den başlıyor. Kına davetlerine özel indirim fırsatları ve kampanyalar için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Özellikleri

Renaissance İzmir, kına gecelerinde tercih edebileceğin açık ve kapalı alan seçenekleri sunuyor. Her iki alan da şık dekorasyonu ile öne çıkıyor. Açık havada kına daveti düşünüyorsan otelin teras alanını değerlendirebilirsin. Burada minimum 20 kişiden 200 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Bu alanda yuvarlak ve uzun dikdörtgen masalarda oturma düzeni bulunuyor. İzmir’in en güzel manzaralarından birine bu alanda şahitlik edebilirsin. Kına geceleri için dışarıdan kendi tercih ettiğin bir organizasyon firması ile çalışarak kına tahtını alana getirebilirsin. Ayrıca kına gecene özel olarak kırmızı tonlarda giydirme talep edebilirsin.

Renaissance İzmir bünyesinde dilersen kapalı davet alanında kına gecesi de düzenleyebilirsin. Alan dekorasyonunda şamdan, supla, mumlar ve çiçekler kullanılıyor. Bu alanda da özel konsept hizmetini değerlendirebilirsin. Klima ve ısıtma sistemleri sayesinde yılın dört mevsimi de burada organizasyon düzenleyebilirsin. Ayrıca otelin her iki davet alanında da kına gecelerine ek olarak düğün, nikah ve nişan gibi organizasyonlarda hizmet alabilirsin.

Renaissance İzmir Otelde Kına Gecesi Fiyatları

Renaissance Otel bünyesinde kına gecesi fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı 600 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyonlar ise fiyatlar kişi başı 850 TL civarında seyrediyor. Sana özel indirimleri öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Olanakları

Renaissance İzmir sunduğu olanaklar ile de öne çıkıyor. Ses ve sahne sistemlerini kendisi temin edebilen otel eğlenceli bir gecenin kapılarını açıyor. Yemek ve kokteyl servislerinde de kendi catering ekibi ile çalışıyor. Özel içecek barı hazırlayan otelde dilersen alkollü içki servisi de talep edebilirsin. Davet öncesi menüleri tadım yapabilir, dilersen içeriklerinde değişiklik talep edebilirsin. En mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için dışarıdan kendi tercih ettiğin bir fotoğrafçı ile çalışabilirsin.

Renaissance Otel’in kişiye özel konsept hizmetinden yararlanabilirsin. Organizasyon danışmanlığı hizmeti de alabilirsin.

Nerededir?

Renaissance İzmir, Konak ilçesinde hizmet veriyor. Toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceğin mekanın açık adresini buraya bırakıyoruz;

Akdeniz, Gazi Osman Paşa Blv. No:16, 35210 Konak / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, eğlence, grup kahvaltısı ve yemekleri, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, motivasyon etkinlikleri, nişan, okul etkinlikleri, parti, sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Tüm organizasyon hizmetleri.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

00:00

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fatma Torlak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ