Rengi Bridal

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Şehir dışı hizmeti
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Rengi Bridal Hakkında

Rengi Gelinlik her zevke hitap eden gelinlikleri ve 1000 TL’den başlayan fiyatları ile İzmir Gaziemir ilçesinde gelin adaylarının tercihi oluyor. Sen de Rengi Bridal Gelinlikçi farkını ve kalitesini yaşayarak dünya evine girmek istiyorsan senin için firmayı tüm ayrıntıları ile birlikte değerlendirdik hemen inceleyebilirsin.

Rengi Bridal Hizmet Yelpazesi

Rengi Gelinlik, birçok çeşit hazır gelinlik modelinin yanı sıra özel dikim gelinlik hizmeti de veriyor. Gelin adayının beğeni ve beden ölçülerine göre özel tasarım gelinlik dikilebiliyor. Sen hayalindeki gelinliği söylüyorsun, Rengi Bridal tasarlayıp dikiyor. Böylece birkaç prova ile de düşlediğin gelinlik modeline kavuşmuş oluyorsun.

Sadece gelinlik değil baştan aşağı kusursuz görünmeni isteyen firma seçtiğin modele uygun olabilecek duvak ve özel aksesuarları ile hizmetinde oluyor.

 Teslim Süreci

Karar kıldığın ya da diktirmek istediğin model isteklerin doğrultusunda tadilata uğruyor. Yaklaşık iki hafta kadar kısa bir süre içerisinde de Rengi Bridal tarafından düğün günü için gelinliğin hazır halde oluyor.

Gelinlik Modelleri

Her geline hitap edecek çeşitte farklı gelinliği bulabileceğin Rengi Bridal’de, önceden hazır hale getirilmiş modeller ile de kusursuz bir görünüme kavuşabilirsin. Son trendlerin takip edilerek hazırlandığı bu modellerin görünce seni de tatmin edeceğini düşünüyoruz. Hatta ve hatta bir takım kararsızlıklar da yaşayabilirsin.

Tüm bu karasızlığa ve belirsizliğe artık bir son verme vaktinin geldiğini düşünüyorsan hemen yukarıda yer alan numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin.

Rengi Bridal Gelinlik Fiyatları

Gelinlerin bütçe dostu olan Rengi Gelinlik fiyatları ortalama olarak 1000TL’den başlıyor. Seçmiş olduğun modele ve aksesuarlara göre de bir takım artış ve azalışlar ortaya çıkabiliyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak gelinlikçinin seçimlerine özel en güncel fiyatlarından haberdar olabilirsin. Butonu kullanarak indirim fırsatlarını da yakalayabileceğinin müjdesini verelim.

Rengi Bridal Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi; İzmir, Gaziemir ilçesi Sarnıç semtinde yer alıyor. Ulaşım için farklı alternatifleri değerlendirerek rahat edebilirsin. Özellikle de kişisel aracın ile en rahat ulaşım gerçekleştirebileceğini de belirtmeden geçmeyelim. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Menderes, Atatürk Caddesi, No:31, Gaziemir / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlikleri ve prova hizmetlerini sunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel tasarım, özel dikim, özel dikim provaları, kişiye özel aksesuar tasarımını içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Rengi Bridal, hazır ve özel dikim gelinliklerin yanı sıra nişanlık, abiye ve bindallı hizmeti de veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Gaziemir ilçesinde yer alıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

A kesim gelinlikler, balık tipi gelinlikler, straplez gelinlikler ve prenses gelinlikler gibi her tarza uygun gelinlik modeli bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

30 gün içerisinde gelinliğine ve aksesuarlarına hazır haliyle kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ