Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
600
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
50

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı

Olanaklar

Volkan Gösterisi
Düğün Pastası
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları Hakkında

Eğer Ankara’nın Altındağ ilçesinde yemyeşil bir kır bahçesinde bir davet organize etmek istiyorsan tercih etmen gereken mekan şüphesiz ki Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları olacaktır. Süslemelerinin ve dekorasyonunun sağladığı elegan görüntüsüyle mutluluğuna ortak olduğu ziyaretçilerinden tam puan alan Rıhtım Düğün Bahçesi,  kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Rıhtım Düğün ve Toplantı Merkezi bünyesinde açık ve kapalı olmak üzere iki adet davet alanı bulunuyor. Açık hava salonu kır bahçesi ve havuz başı konseptini bir araya getirerek 750 misafirine ev sahipliği yapıyor.

Kapalı salonu ise yüksek tavanları ve kolonsuz mimari tasarımıyla oldukça ferah bir ortam sunuyor. Kapalı davet alanı ise 600 kişilik kapasiteye sahip. Böylece kalabalık organizasyonlar için rahatlıkla hizmet veriliyor.

Düğün ve Davet Olanakları

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları bugüne kadar tüm misafirleriyle birbirinden lezzetli menüler buluşturmuş. Bu sebeple de dışarıdan bir firmayla çalışmaya ihtiyacın kalmıyor. Ayrıca organizasyon gününden önce mekanı ziyaret ederek menülerde damak zevkine uygun istediğin değişikliği de yapabiliyorsun.

Dans pistinin etrafındaki son model teknolojik ürünler olan ses-sahne ve ışık sistemleri sayesinde oldukça renkli bir organizasyon gerçekleştiriyorsun. Ayrıca bünyesinde bulunan orkestra ekibi en sevilen düğün parçalarını çalarak eğlenceyi üst noktaya çıkarıyor.

Rıhtım Düğün Bahçesi masa ve mekan süslemelerinde tamamen senin göz zevkine hitap eden dekorasyon ürünleri kullanıyor. Ayrıca organizasyon sorumlusu ile yaptığın görüşmelerde de isteklerini belirterek davet hazırlıklarına yön verebiliyorsun.

Mekanın ayrıcalıklı düğün ve davet olanakları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz hizmet veren danışmanlık ve organizasyon ekibimizle iletişime geçebilirsin.

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları Fiyatları

Mekanın fiyatları kişi başı olarak 10 TL’den başlıyor. Hafta içi vermek istediğin kokteyl davet fiyatına denk gelen bu rakam, hafta sonu 30 TL’ye kadar artıyor. Yemekli organizasyon fiyatları ise 30 TL ile 50 TL bandında seyrediyor.

Altındağ’ın en şık davet alanında uygun fiyatlı bir davet gerçekleştirmeye ne dersin? “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak mekan yetkilileri tarafından sitemize özel olarak hazırlanan kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsin.

Rıhtım Düğün ve Toplantı Mekanları Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veriyor. Tesise 114-7 ve 447 numaralı otobüs hatlarıyla ulaşım sağlanabiliyor. Eğer ki özel araç ile ulaşım tercih edilecekse de mekanın hem vale hizmetinin hem de minik de olsa bir otoparkının olduğunu söyleyebiliriz. Mekanın navigasyon cihazına yazabileceğin açık adresi ise şu şekildedir:

Altınpark, Altınpark-23 Nisan Kapısı, 06160, Altındağ / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ses-sahne-ışık sistemleri, servis hizmeti, otopark ile standart konseptte mekan ve masa dekorasyonu başlangıç paketi içinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içinde fotoğrafçı hizmeti, organizasyon sorumlusu, yemek servisi, orkestra ve konsept süsleme gibi hizmetler yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarına ek olarak organizasyon sorumlusu hizmeti ile de çiftlerden tam puan alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, iftar yemekleri, mezuniyet partisi ve balo,  kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept davetlerinize özel farklı süsleme seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ve düğün fotoğrafçısı ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekanın açık ve kapalı olmak üzere 2 adet davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemek menüleri haricinde içerisinde pasta ve meşrubat ikramları bulunan kokteyl menü seçeneği de bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23.00'a kadar müzik yayını ve servis hizmeti devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Park ve kır bahçesi manzarası bulunan mekan, Ankara'nın Altındağ ilçesinde yer alıyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ile canlı müzik hizmeti veriliyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi düğün fotoğrafçısı ile çalışabileceğin gibi dışarıdan bir fotoğrafçı ile de anlaşabilirsin.

1 görüş

  1. mekana yorum yazarken ilk aklıma gelen atmosferi ve cam tavanı aklımda kalmış fotoğraflarımız da çok güzel çıkmış yemek ve servis konusunda da iyilerdi.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ