Runkli Adams

2024 Gelin Çiçeği Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
150 TL
Her Şey Dahil Paket
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Gelin arabası süsleme
Adrese teslim
Canlı çiçek temini
Çelenk
Damat yaka çiçeği
Damat yaka çiçeği tasarımı
Gelin bilek çiçeği
Gelin buketi
Gelin buketi tasarımı
Gelin tacı
Gelin tacı tasarımı
Kız isteme çiçeği
Kişiye özel çiçek tasarımı
Konsepte özel buket tasarımı
Kuru çiçek temini

Runkli Adams Hakkında

Runkli Adams, gelin aksesuarları ile düğün boyunca seni şahane gösterecek ayrıntılar tasarlıyor. Gelin çiçeği, yaka çiçeği, nedime bileklikleri, saç bantları ve taçlara kadar aradığın her detayı burada bulabilirsin. Firmanın fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Runkli Adams Gelin Çiçeği Özellikleri

Her şeyiyle tamamen seni yansıtan ve eşi benzeri olmayan bir çiçek. Ne hoş değil mi? Üstelik artık sadece bir hayalden ibaret değil.

Gelin çiçeğinin insanın kendi dünyasını yansıttığını bilen ve ona göre hareket edip kişiye özel tasarımlar hazırlayan bir firma Runkli Adams. Önce seninle bir araya gelerek düğün konseptini, hayallerini anlatmanı istiyorlar. Hayallerine uygun olacak şekilde de bir gelin çiçeği tasarlıyorlar. Bu esnada senin boyunu, gelinlik seçimini, saç modelini, saç rengini de göz önünde bulunduruyorlar.

Gelin buketi tasarlarken çiçeklerden ilham alıyor ama estetik görünen her obje bukete dahil olabiliyor. İnciler, kozalaklar, deniz yıldızları hatta minimal limonlar…

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Sana uygun muhteşem bir gelin buketi tasarladıktan sonra sıra damat için bir yaka çiçeği hazırlamaya geliyor. Senin buketinle uyumlu olacak şekilde bir çiçek hazırlanıyor.
Yakın davetliler den erkekler için yine yaka çiçekleri, kadınlar için de nedime bileklikleri, taçlar veya saç aksesuarları hazırlanıyor. Firma istersen çiçeklerden küpeler bile tasarlıyor.

Her noktada bir çiçek dokunuşunun olduğu, romantik bir düğün adeta masal gibi bir gece. Hayalindeki buysa mekan süslemesi de yapabiliyor Runkli Adams. Mekan süslemesi, gelin arabası süslemeleri, nikah hediyelikleri için çiçekler de hazırlıyorlar.

Muhteşem bir gelin buketine sahip olmak istiyorsan Runkli Adams ile 1 hafta öncesinden iletişime geçmen yeterli. İşine şansa bırakmamak için daha önceden de iletişime geçebilirsin.

Runkli Adams Gelin Çiçeği Fiyatları

Buketlerin başlangıç fiyatı 150 TL. Ancak buketin içerisinde yer alan çiçekler, çiçeklerin yerli veya ithal olması, kuru veya canlı olması, buketin büyüklüğü gibi etkenler fiyatlarda değişiklik yapabiliyor. Runkli Adams’ın fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istersen ‘Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor ama internet üzerinden de satış yapıyorlar. Yani bu şahane gelin çiçeklerine hangi ilde yaşıyor olursan ol sahip olabilirsin.

Eğer sen de masal gibi bir düğününü şahane gelin çiçeği ile taçlandırmak istersen Runkli Adams ile sitemiz üzerinden iletişime geçip hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel tasarım gelin çiçeği, adrese teslim imkanı.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Damat yaka çiçeği, nedime bilekliği, gelin tacı, çiçek küpe gibi hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm şehirlere hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dilediğiniz her konsepte uygun çiçek ve aksesuar tasarlayabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Elif Soydan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ