RY Tasarım Atölyesi

2023 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
10 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Şehir dışı hizmet / gönderim
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

RY Tasarım Atölyesi Hakkında

RY Tasarım Atölyesi en özel günlerinizi en özel şekilde duyurmanız için çalışıyor. RY davetiye modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Küçük  bir detaymış gibi görünse de aslında misafirlerinize göndereceğiniz davetiyeniz düğününüzün nasıl bir konseptte ve tasarımda olacağının resmini çiziyor sevdiklerinize. RY Davetiye farklı konsept seçeneklerle uygun davetiye fiyatları sunuyor.

Tarzınıza Göre Yazı Stili Tasarımı

Davetiye içerisinde kullanılan yazı stili, kullanılan kağıdın yapısı ve ene önemlisi ise zarfın nasıl olacağı. Tüm bunlar bilinmezken sevdiklerinize bu mutlu günün haberini yapmak için kararsız kaldığını noktalar olabileceğini biliyoruz. Tüm bu detaylar aslında vereceğiniz mesajın özel olmasını ve temanın bütününü oluşturuyor. Bu nedenle davetiyeniz için profesyonel bir yardım sayesinde özel içerikler elde edebilirsiniz. RY Davetiye, sorumlulukla ve müşteri hassasiyeti ile çıktığı bu yolda asla sizleri sıkmayacak ve üzmeyecek seçenekler ile karşınıza çıkıyor. Oldukça uygun fiyat seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz.

RY Tasarım Atölyesi Hizmetleri ve Fiyatları

RY Tasarım Atölyesi, İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Çiftlerin talepleri doğrultusunda şehir dışına da davetiye gönderimi yapabilen şirket, pek çok ayrıcalıklı imkan sunuyor. Davetiye fiyatları adet fiyatı 1 TL’den başlıyor. Seçtiğiniz davetiye modeline göre değişen fiyatlar için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Minimum sipariş adeti 100 olan RY Tasarım, kişiye özel tasarım imkanı da sunmakta. Davetiye örneklerini inceledikten sonra Ücretsiz Teklif Al formunu doldurarak firma ile iletişime geçebilirsiniz.

RY Tasarım Atölyesi, iletişime geçtiğiniz andan itibaren size en uygun davetiye modelini yapmak için uğraşan bir firma. Ruhunuzdaki iç dinamikleri yansıtacağınız bu davetiyelerde en iyi seçimleri düğün temanıza uygun davetiye modellerine bakarak bulabilme imanınız olacak. Sizin isteklerinize ve  düğün temanıza uygun bir çözüm bulabilmek RY Tasarım tarafından sağlanan küçük bir hizmet. Yetenekli ekibi sayesinde davetiyenizi seçerken ve teslim alacağınız ana kadar size en iyi şekilde destek olmak için daima yanınızda olacak.

Size Özel Metin Yazımı

Davetiyeleri eşsiz kılan bir diğer unsur ise davetlilerinize ilettiğiniz mesaj. Anlamlı gününüz için özel bir çağrı düğününüzü başlamadan güzelleştirebilir. Bu noktada RY Tasarım Atölyesi bulunan hazır davetiye sözleri içerisinden seçim yapabilir veya özgün, dünyanızı yansıttığı düşündüğünüz davetiye metninizi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu konudaki seçim hakları tamamen sizin insiyatifinize bırakılmış bulunmakta. İsteğiniz doğrultusunda hazırlanmış olan davetiyeler 1 hafta içerisinde sizler teslim edilmekte. RY Tasarım Atölyesi tarafından en ince ayrıntısına kadar tasarlanan davetiyeler için minimum sipariş adeti 100 adet olarak belirlenmiştir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün davetiyesi, kına davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, doğum günü ve baby shower davetiyesi, kurumsal etkinlik davetiyeleri, 1 yaş doğum günü davetiyesi, diş buğdayı davetiyesi.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Bütün şehirlere hizmet sağlanmaktadır. Ücretsiz teslimat.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta içerisinde.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yusuf Beştaş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ