Sabun Sepetim

2023 Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3 TL
Her Şey Dahil Paket
5 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Kokulu taş
Lavanta keseleri
Magnet
Mumluk
Sabun
Şehir dışına gönderim

Sabun Sepetim Hakkında

Sen de düğününe gelen davetlilerine yıllarca saklanacak, unutulmaz bir hediye vermek istiyorsan; kişiye özel hazırlanan özel tasarım hediyelikler hazırlayan Sabun Sepetim tam sana göre! 3 TL’den başlayan sabun hediyelik adet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Sabun Sepetim Özellikleri

Düğün, kına gecesi, doğum günü partisi, bekarlığa veda eğlencesi ve nişan gibi davetlerin çok özel bir değere sahip olduğunun farkında olan firma bu özel günlerinde hayalini gerçekleştirmek için bekliyor. Manevi anlamı büyük olan böyle önemli eğlencelerinde konuklarına vereceğin nikah şekeri ve hediyelik ürünleri sana özel bir şekilde kişiselleştiriyorlar.

Sabun Sepetim, her davet her organizasyon düşünülmüş ve bir çok konsept hazırlanmış. Gerçek, kuru çiçek ve bitkiler ile süslenerek hazırlanmış, rengarenk mis kokulu nikah hediyeliği sabun seçeneği sunuyorlar. Ayrıca yüzlerce farklı figür, her ton renk seçeneği ve kişiye özel süsleme alternatifleriyle kokulu taşlar, kalıcı, rengarenk, mis kokulu, bol çiçekli, dekorasyon tamamlayıcısı sabun ve kokulu taş buketleri, doğum ve doğum günleri için ailelerle birlikte tasarlanan, sevimli ve kalıcı sabun ve kokulu taş hatıralıkları bulunuyor.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Sabun Sepetim davetin öncesi seninle iletişim kurarak nasıl bir hizmet almak istediğini öğreniyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları ile verdiğin yönlendirmeler doğrultusunda sana yardımcı oluyorlar. Şekilli sabunlar, kokulu taşlar, hoş görünümlü lavanta keseleri, kolonya ve sabun şişeleri gibi sana çeşitli seçenekler sunuluyor. İsmine özel kişiselleştirmelerin yanı sıra ürünlerin üzerine sevdiklerine söylemek istediğin iyi dileklerini ya da mesajlarını yazdırabilirsin.

Sevdiklerine daima seni hatırlatacak mis kokulu mutluluklar sunuyor firma. Büyük bir sevgi ve emekle üretilen ürünlerini sen de çok beğeneceksin. Firma şehir dışına da kargo imkanı sunuyor. Teslim süresi ise yaklaşık iki hafta. Ayrıca siparişler için alt limit de bulunmuyor.

Sabun Sepetim Hediyelik Fiyatları

Hediyeliklerin adedi, kullanılan materyal, kullanılan materyallerin yoğunluğu gibi faktörde fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Tane fiyatı 3 – 5 TL’den başlayan hediyelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istersen yukarıdaki ‘Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir?

Firmanın açık adresi: Merkez Mah. Kağıthane Cd. DAP Vadisi S Ofis No: 116 Kağıthane şeklinde. Bu şahane hediyelikler için firmaya gitmene gerek yok. Teklif al butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin. Bulunduğun şehire kargo ile gönderim sağlanabilir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, şehir dışına gönderim.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mum, mumluk, kokulu taş.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel ürünlere ek olarak hazır sabun modelleri de bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

2 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Evrim Kaya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ