Sacha Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım

Sacha Kuaför Hakkında

Sacha Kuaför, uzun yıllardır Ankara, Çankaya hizmet veriyor. Kuaför sektöründe kendini ispatlamış bir marka olarak bölgenin en çok tercih edilen kuaförleri arasında yerini alıyor. Günlük bakımların yanı sıra özel günlerde de en iyi hizmeti sunuyor. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerinin fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

Hizmet Tecrübesi & Özellikleri

Sacha Kuaför, Ankara’da sadece bir kuaför olarak  değil aynı zamanda güzellik merkezi olarak da hizmet veriyor. Günlük saç ve cilt bakımı, ombre, kesim, keratin bakımı, saç tasarımı, manikür, pedikür, makyaj, takma kirpik, ağda ve epilasyon uygulamaları da yapıyor. Bahsettiğimiz uygulamaları alanında uzman ve kalabalık bir ekip kusursuzca gerçekleştiriyor.

Evinin konforunda veya düğün mekanında hizmet alma şansın bulunuyor. Böylece kendini daha rahat hissedebilir ve zaman kayıplarını önleyebilirsin. Kuaför ekibi tüm ekipmanları ile birlikte sen neredeysen oraya gelmeye hazır.

Gelin Saçı & Makyajı Uygulaması

Gelin saçı modelin, yüzüne ve gelinliğine uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Tercih ettiğin örnek modellerini yaptırabileceğin gibi ekibin önereceği birbirinden şık ve klas modellerle de kusursuz bir görünüm elde edebiliyorsun. Ayrıca prova imkanı ile beğenmediğin detaylar olursa düğünden önce müdahale edebilirsin.

Gelin makyajı hizmetine değinecek olursak sade ve ihtişamlı makyajlar tercih edebilirsin. Düğün konseptine göre doğal güzelliğini ortaya çıkaran veya gözlerin ön planda olduğu buğulu makyajlar yaptırabilirsin. Sacha Kuaför makyaj artistleri geniş portfolyolarıyla dilediğin tarzı ustaca yapıyor. Ayrıca kaş tasarımı ve takma kirpik gibi ekstra hizmetlerle güzelliğine güzellik katıyorlar.

Sunulan olanaklar hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sacha Kuaför Ankara Gelin Saçı & Makyajı Fiyatları

Özel organizasyonlar, düğünler ve gelin başı, gelin saçı için Sacha Kuaför’de fiyatlar ortalama eşikte sunuluyor. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerinin fiyatları 600 TL’den başlıyor. Alacağın ekstra manikür, pedikür, cilt bakımı, saç bakımı, epilasyon ve takma kirpik uygulaması gibi hizmetlerle de fiyatlar 800 TL’ye yükselebiliyor.

Güncel fiyat bilgisi hakkında bilgi almak be indirimli fiyatlardan yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayıp karşına gelen formu doldurabilirsin.

Sacha Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför salonu, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde birçok toplu taşıma aracı ile kolayca ulaşım sağlanıyor. Kuaför salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, No:4/A, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı tasarımı, porselen makyaj, manikür, pedikür, takma kirpik, cilt bakımı ve gelinin yakınlarına hizmet olanakları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya düğün mekanında hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin için saç ve makyaj hizmeti sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ