Safiye Turan Beauty Studio

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Safiye Turan Beauty Studio Hakkında

Safiye Turan Beauty Studio, İstanbul Kadıköy bölgesinde hizmet veriyor. Gelin saçı ve gelin makyajı için profesyonel ekibi ile birlikte yanında oluyor. Çok şık ve istediğin modeli oluşturabilmek için doğru adreste olduğundan emin olabilirsin. 500 TL’den başlayan fiyatları yer alıyor. Üstelik hizmetleri sadece bunlarla da sınırlı değil.

Çeşitli olanakları ve tüm detayları öğrenmek için yazının devamını okumalısın.

Hizmet Yelpazesi

Stüdyo, yalnızca gelinlere değil kusursuz gözükmek isteyen herkese hizmet veriyor. Nişan, kına, davet, parti ve mezuniyet gibi özel günlerin için de hizmet alabilirsin. Sana özel olarak hazırlanmış olan cilt bakımlarından dudak pigmentasyonuna kadar çeşitli olanakları bulunuyor.

Safiye Turan Gelin Makyajı Uygulaması

Gelinliğin, duvağın ve saçın yanında en büyük etkisi olan tabi ki gelin makyajı oluyor. Safiye Turan Beauty Studio sayesinde kusursuz bir makyaja sahip olabilirsin. Yüz hatlarına en uygun makyaj seçimi yapılıyor. Düğünün için belirlemiş olduğun konsepte uygun ilerleniyor. Profesyonel ekibi sayesinde istediğin makyaja ulaşacağından emin olabilirsin.

Dilersen gelin makyajı öncesinde farklı işlemler için de stüdyoyu tercih edebilirsin. Dudak pigmentasyonu, kirpik lifting, kalıcı kaş, dipliner, cilt bakımı, green peel ve kalıcı oje işlemlerinde de oldukça iddialı. Gelin makyajın için tamamlayıcı unsurlar olup istediğin görüntüye sahip olmanı sağlıyor.

Safiye Turan Beauty Studio Gelin Makyajı Fiyatları

Uzmanlık alanı kalıcı makyaj ve cilt bakımı olan stüdyo için çeşitli fiyatlandırma seçenekleri bulunuyor. Lifting uygulaması için 300 TL fiyatı bulunuyor. Dudak pigmentasyonu yaptırmak istersen 2500 TL’den başlayan fiyatları yer alıyor. Dipliner için ise sadece 750 TL gibi bir fiyatı bulunuyor.

Kendi yaptırmak istediğin işlem ve seçimlere uygun fiyatları öğrenmek için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Dilersen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak da daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Safiye Turan Nerededir? Nasıl Gidilir?

Safiye Turan Beauty Studio İstanbul Kadıköy bölgesinde yer alıyor. Şehir merkezindeki konumu sayesinde kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma araçlarını kullanmak istersen stüdyonun yakınından geçen birçok otobüs hattı bulunuyor. Düğün öncesi fikir ya da randevu almak istersen, stüdyonun açık adresi şu şekilde:

Caddebostan Mahallesi Yener Sokak Mermersaray Apartmanı, No:10B, 34728 Kadıköy/İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurmalısın.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Farklı gelin makyajı stilleri, takma kirpik hizmetlerini içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin makyajının yanı sıra nişan, söz, kına gecesi, mezuniyet, parti ve diğer tüm özel davetler için hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ