Sahra Sultan

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Otopark
1.000

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Kokteyl menü
Yemek Servisi

Sahra Sultan Hakkında

İzmir’in Buca ilçesinde benzersiz bir kır düğünü salonu seni bekliyor. Sahra Sultan, geniş kır bahçesi ve şık dekorasyonu ile birbirinden şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Kişi başı 30 TL’den başlayan düğün fiyatları sunan mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmayı unutma!

Sahra Sultan Kır Düğünü Özellikleri

Şık, sade ve eşsiz bir tasarıma sahip olan mekanda beyaz renk oldukça fazla. Beyazın masumluğu ve zarafetinden faydalanarak oluşturulan mekanda hiçbir detay atlanmamış. Yuvarlak beyaz masalar ve beyaz sandalyeler doğanın ve yeşilin tonlarına uyum sağlamakta.

2000 kişiyi misafir edecek bir kapasiteye sahip olması ile Sahra Sultan’da benzersiz  davetler düzenlenebiliyor. Eğer kapalı alanda davet planlıyorsanız mekanın 750 kişilik alanını değerlendirebilirsin.

Mekan konsept ve giydirme konusunda da oldukça profesyonel. Farklı konseptleri başarıyla uygulayabilen mekanda rustik ve modern tarzda davetler düzenlenebilirsin. Ayrıca kır düğünü davetlerine ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan töreni, mezuniyet partisi ve kurumsal etkinliklerde de Sahra Sultan ekibine güvenebilirsin.

Olanakları

İster yemekli isterseniz de kokteylli davetler mekan bünyesinde düzenlenebiliyor. Taleplerin doğrultusunda hazırlanan menü de çocuklar, diyabet hastaları ve veganlar da unutulmuyor. Davetin öncesinde Sahra Sultan bünyesinde menü tadımına gidebilir, dilersen içeriklerinde değişiklik talep edebilirsin.

Kır düğünü davetin sırasında olumsuz hava koşullarına yakalanma ihtimali seni korkutmasın! Açık alanda düzenlediğin davetlerinde herhangi bir yağmur ihtimaline karşı kapalı alanı değerlendirebiliyorsun. Mekan bünyesindeki organizasyon sorumluları ile davetlerini tüm detaylarıyla planlayabilirsin.

Şehre yakın olması otopark sorunu doğuracağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Sahra Sultan bünyesinde 1000 araç kapasitesine sahip otoparkı mevcut.

Sahra Sultan Kır Düğünü Fiyatları

Mekanda kır düğünü fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor. Mekan uygun fiyatlı olması ile tercih edilirliğini arttırıyor. Kişi başı hafta içi 30 TL’den başlayan fiyatları hafta sonu 50 TL civarında seyrediyor.

Nerededir?

Mekan İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veriyor. Gölet alanına 200 metre uzaklıkta bulunan mekana 176 numaralı Eshot hattı ve Buca Gölet dolmuşlar ile ulaşım sağlayabilirsin. Açık adresi ise şöyle;

29 Ekim, Gölet Yanı, 2205. Sk. no:16, 35240 Buca / İzmir.

Sahra Sultan Kır Düğünü Özellikleri Şık, sade ve eşsiz bir tasarıma sahip olan mekanda beyaz renk oldukça fazla...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, yemek servisi, mekan süsleme, video ve fotoğraf çekimi, düğün pastası, orkestra ve servis elemanı bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, mezuniyet partisi ve balo davetleri düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İç ve dış mekanda benzer detaylar kullanılmıştır.Beyaz örtülere renkli tüllerin eşlik etmesiyle şık bir mekan tasarlanmıştır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren davet alanı seçenekleri bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Düğün sahiplerinin istekleri doğrultusunda, dışarıdan catering firması getirmeye gerek kalmadan mekan sizlere tüm yiyecek ve içecek imkanlarını sunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in en kalabalık ilçelerinden birisi olan Buca'da yer alan Sahra Sultan, şehirden çok uzaklaşmadan doğa ve kır manzarasını sizlere sunmakta.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan sizler için orkestra seçenekleri sunuyor ancak siz istediğiniz taktirde dışarıdan da müzik grubu getirme olanağına sahipsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Sahra Sultan kır konseptine sahip olduğu için fotoğraf çekilme açısından sizlere oldukça kolaylık sağlayacak. İster kendi fotoğrafçınızı getirin isterseniz de mekanın size sağladığı fotoğrafçı ile çalışın, mekan size tüm olanakları sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fatih Dilekçi
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ