Sakalar Elmalı Bahçe

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
45 TL
65 TL
Pasta - Meşrubat
35 TL
45 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
1.500
max
Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
1.500
max
Otopark
250

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Kokteyl menü
Yemek Servisi

Sakalar Elmalı Bahçe Hakkında

Adını bahçesinin dört bir yanında bulunan elma ağaçlarından alan Sakalar Elmalı Bahçe, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde peri masallarını andıran bir kır düğünü ile dünya evine girmek isteyen çiftleri bekliyor. Kişi başı düğün fiyatları 35 TL’den başlayan mekanın Düğün Yardımcısı’na özel indirimleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

Sakalar Elmalı Bahçe Özellikleri

Bu güne kadar düzenlediği 2000’in üzerindeki organizasyonun tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile hizmet veren Elmalı Bahçe 3 açık, 1 kapalı alana sahip. Başta kır düğünleri olmak üzere nikah, davet, kokteyl, kına gecesi, sünnet düğünü, toplantı, mezuniyet, özel gün kutlamaları gibi davetler için Sakalar Elmalı Bahçe’nin sunduklarına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yemyeşil çimenler ile bezeli geniş alanıyla şehrin merkezinde ama doğa ile iç içe hissi uyandıran Sakalar Elmalı Bahçe, bir bahçe olmanın çok ötesinde davetlerinde dört dörtlük hizmet alabilmen için çalışıyor. İşletmenin organizasyon sorumlusu taleplerin ve konseptin doğrultusunda bütün ayrıntıları kusursuz bir biçimde planlıyor.

Olanakları

Sakalar Elmalı Bahçe tarafından sunulan düğün paketi içerisinde özelleştirilebilen yemek menüsü, drone ve dış çekim dahil olmak üzere fotoğraf, video hizmetleri, konsepte bağlı süsleme, kuaför, araç süslemesi, müzik, sunucu, palyaço, volkanlı konfetili karşılama, sinevizyon gibi detaylar yer alır. Aynı sistem kına paketi için de geçerlidir.

Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan mekanın her iki bölümünde de 1500 kişiye kadar misafir ağırlamak mümkündür. Konseptine uygun olarak süsleme seçenekleri sunan Elmalı’da davetli sayısına göre farklı oturma düzenleri de hazırlanabiliyor.

Sakalar Elmalı Bahçe Yenimahalle Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları kokteyl düzeninde kişi başı hafta içi 45 TL, hafta sonu ise 65 TL’den başlıyor. Yemekli menülerde ise 80 – 100 TL’den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. Sakalar Elmalı Bahçe’nin fiyatlar konusunda sunduğu bir başka avantaj ise erken rezervasyon indirimleri olarak öne çıkıyor.

Nerededir?

Konuklarınız için otopark ve vale hizmetini aynı anda sunan Sakalar Elmalı Bahçe’ye dileyenler toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirler. Bunun için tek yapmaları gereken Yenimahalle güzergahında hareket eden otobüsleri kullanmak olacaktır. Açık adresi ise şöyle;

Serhat, Mehmet Zahit Kotku Cd No:43, 06374 Yenimahalle / Ankara.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu hizmeti sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları mekan bünyesinde düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dekorasyon ve süsleme noktasında da hayalleriniz kadar özgürsünüz. Bahçedeki ağaçlardan oturma gruplarına kadar bütün süslemeler siz nasıl isterseniz öyle olacak. Hayallerinizi oluşturmaya beyaz masa ve sandalyelerden, gelin yolundan başlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan seçeneği sunan mekanda 1500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Elmalı Bahçe menüyü tamamen misafirlerinin isteklerine bırakmış. Sizler seçin, Elmalı Bahçe menünüzü hazırlasın.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Elmalı Bahçe, şehrin içinde huzurla davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir alandır. Hele elma ağaçları çiçek açtığında ya da meyve verdiğinde huzurunuz ikiye katlanacaktır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Müzik konusunda zevkiniz her nasılda, düğününüzde de aynı tarzı sürdürebilirsiniz. Elmalı Bahçe'nin organizasyon sorumlusu ile sevdiğiniz müzikleri paylaşmanız yeterli. Gerisinin kendiliğinden hallolduğunu göreceksin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Elmalı Bahçe'nin çalıştığı profesyonel fotoğrafçılar düğün ve davetlerinizde de sizleri yalnız bırakmayacak. Mevsimine göre elma ağaçlarının çiçekleriyle, mevsime göre ise yemyeşil çimenlerin üzerinde fotoğraflarınızı çektirebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ