Sakalar Vip Ovacık

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
500 TL
600 TL
Kokteyl
250 TL
350 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Sakalar Vip Ovacık Hakkında

Ankara’nın en sevilen kır düğünü gecesi mekanları arasında yer alan Sakalar Vip Ovacık, Keçiören ilçesinde hizmet veriyor. Büyüleyici kır bahçesi ve şık kapalı davet alanıyla sizleri karşılayan mekan, 1000 kişilik davet verebilmenizi sağlıyor. Kişi başı 250 TL ’den başlayan fiyatlarıyla dikkat çeken mekan, size özel menü ve kokteyl seçenekleri sunuyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Sakalar Vip Ovacık, Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet salon seçeneği sunuyor. Büyüleyici bir atmosfere sahip kır bahçesi 750 – 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Geniş çadırları ve havuzu bulunan bahçede açılır kapanır tavanlı noktalar da mevcut. Geniş ve şık kapalı alanında ise 500 – 750 kişi ağırlayabilen mekan sizin ve misafirlerinizin en büyük destekçisi oluyor.

Misafirlerinizi yuvarlak, papyon veya yarım daire davet masaları ve uyumlu lake sandalyeler karşılıyor. İsteğiniz üzere altın rengi sandalye seçeneği de bulunuyor. Çiçek detaylı kafesler ve şık şamdanlarla süslenen masalar siz,n beğeninize sunuluyor.

Sakalar Vip Ovacık Kır Düğünü Fiyatları

Sakalar Vip Ovacık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL aralığından başlamaktadır. Sakalar Vip Ovacık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 600 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 TL aralığındadır.

Sunulan Hizmetler

Kır düğününü unutulmaz bir hale getirmek için canlı müzik hizmeti sunan mekan, ses sistemi ve sahneyi önceden hazırlayarak çiftlere keyifli anlar yaşatıyor. 4 Farklı yemek menüsü ile çiftlere yardımcı olan Sakalar Vip Ovacık, bu özelliği ile çiftler arasında sıkça tercih ediliyor. 750 araçlık otoparkı ve vale hizmeti de sunan mekan misafirlerinize kolaylık sağlıyor. Ulaşım konusunda sıkıntısı olmayan mekan gün boyu servis hizmeti ile misafirlerinize yardımcı oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir ?

Sakalar Vip Ovacık Ankara’nın Keçiören İlçesinde bulunuyor. Mekan, gün boyu servis hizmeti verip ulaşım konusunda kolaylık sağlıyor. Dilerseniz otobüs, dolmuş ve taksi gibi şehir içi gibi seçeneklerle kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Özel araç kullanmayı tercih ederseniz aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz: Kartaltepe, Kent Ormanı, Ovacık Mahallesi, 696. Sokak No:2, 06280 Keçiören/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Reyhan Hanım
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ