Sakızlak Wedding Event

2021 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
150 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
20

Özellikler

Doğa Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Çocuk etkinlik alanı
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Yöresel oyun ve dans grupları
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Sakızlak Wedding Event Hakkında

Yaz düğünü planlayan çiftlerin mutlaka listesine eklemesine gereken Sakızlak Wedding Event İzmir Çeşme ilçesinde hizmet veriyor. Samimi ve sıcak bir kır düğünü ortamı sunan mekan fiyatları ile de çiftleri oldukça memnun ediyor. Her bütçeye hitap eden fiyatları ortalama 80 TL’den başlıyor. Mekanın sunduğu ayrıcalıklar, kapasitesi ve dizaynı hakkında tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsin. Aklına takılan sorular için de danışmanlık hattımızdan yardım alabilirsin.

Sakızlak Wedding Event Fiyatları

Mekan yetkilileri fiyatlandırma sistemini davet tarihine ve davet türüne göre belirliyor. Senin isteklerin doğrultusunda dahil olacağın fiyatlandırmayı öğrenmek istersen ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsin.

Hafta içi kokteyl düğünlerde kişi başı 80 TL fiyatlandırması sunuluyor. Bu fiyat hafta sonu 100 TL’ye uzanıyor. Yemekli düğünlerde ise bu fiyatlandırma hem hafta içi hem de hafta sonu 150 TL’ye uzanıyor.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Mekan kalabalık düğünler için oldukça ideal. 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğin kır bahçesi alanının tasarımı ise oldukça şık. Şıklığını şatafatlı dekorlar ile değil sade dekorlarla sağlayan Sakızlak Wedding Event göz yormayan bir atmosfere sahip.

Kır bahçesi alanında farklı masa seçenekleri yer alıyor. Masa üzerinde bulunan şamdan ve supla seçimleri de atmosfere uygun seçiliyor. İşletme nikah için gelin tagı da tahsis ediyor.

Hizmet Yelpazesi

Mekan bünyesinde bulunan organizasyon ekibi işini oldukça profesyonelce yapıyor. Her şeyden önce senin isteklerini ön planda tutan organizasyon sorumlusu tüm planlama sürecini seninle paylaşıyor. Başka bir organizasyon firması ile de çalışmak istersen mekan bunu da kabul ediyor.

Düğünde sunabileceğin menüler ızgara menü ve kokteyl menüler olarak belirlenmiş. Bu menülere alkollü ve alkolsüz içecekler ve kokteyller eşlik ediyor. Düğün pastası da Sakızlak Wedding Event tarafından temin ediliyor. İçecek ve yemek ikramları mekan personelleri tarafından 24.00’e kadar servis ediliyor.

Düğün fotoğrafçısı aramana da hiç gerek yok. Mekanın anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı ile anlaşma sağlayıp tüm geceni fotoğraflar ve videolar ile ölümsüz kılabilirsin.

Sakızlak Wedding Event Nerdedir? Nasıl Gidilir?

Kır düğünü mekanı İzmir Çeşme ilçesinde hizmet veriyor. Mekana Fahrettin Altay Aktarma merkezinden kalkan Çeşme otobüsleri ile rahatlıkla ulaşabilirsin. Ayrıca otogar ve havalimanlarından kalkan özel servisleri de tercih edebilirsin. Özel aracın ile gideceksen mekanın açık adresini de paylaşıyoruz;

Musalla Mahallesi, 1412. Sokak No:2 Çeşme/İzmir

Yaz düğünü planlayan çiftlerin mutlaka listesine eklemesine gereken Sakızlak Wedding Event İzmir Çeşme ilçesinde hizmet veriyor. Samimi ve sıcak bir kır düğünü ortamı sunan mekan fiyatları ile de çiftleri oldukça memnun ediyor...">

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına kız isteme organizasyonları yapılır.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Tüm organizasyonlar dışarıdan temin edilebilir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Izgara menüler, alkollü ve alkolsüz kokteyller çeşitleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 24.00'da sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Canlı orkestra-dj performans verilir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Profesyonel düğün fotoğrafçılığı ve video çekimi mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selin Başaran - Çağlar Karadağ
TELEFON

ADRES BİLGİLERİ