Salon Armoni İstanbul

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
750
max
Otopark
250

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı

Salon Armoni İstanbul Hakkında

Sana peri masallarındaki gibi bir düğün sunan Salon Armoni İstanbul, Avcılar ilçesinde bulunuyor. Şık ve modern tasarımı ile düğün salonu ilk görüşte büyülüyor. Profesyonel ekibi ile ferah salonlarında düzenleyeceğin kalabalık bir düğün bile eksiksiz geçiyor. Ayrıca Salon Armoni’de organize edeceğin düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Düğün salonu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için hazırladığımız içeriği okumaya devam edebilirsin.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birinde bulunan Salon Armoni kalabalık davetlerin en çok tercih edilen mekanlarından birisi. İki kapalı salonu ve bir terası ile yıllardır en güzel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.Mutlu gününü büyüleyici bir törenle taçlandıracağın açık davet alanı teras, 750 kişilik kapasiteye sahip.

Düğününü kapalı bir alanda gerçekleştirmek istiyorsan yine 750 kişilik kapasitesi olan Salon 1’i tercih edebilirsin. Dilersen tercihini geniş alanı ve kalabalık davetler için özel olarak ayarlanmış oturma düzeni ile Salon 2’den yana da kullanabilirsin. Bu davet alanının kapasitesi de 750 kişi olarak belirlenmiş.

Salon Armoni Avcılar Düğün Fiyatları

Kaliteli hizmet veren mekan, uygun fiyatları ile ses getiriyor. Yemekli bir düğün düşünüyorsan kişi başı fiyatları 80 – 100 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl düğün fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Düğün salonunun DüğünYardımcısı.com için özel olarak hazırladığı fiyat listesi için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Salon Armoni Hizmetleri

Salon Armoni’nin deneyimli ve ilgili organizasyon ekibi ile düğünün eksiksiz olarak gerçekleşiyor. Hazırlanma sürecinden son ana kadar bir organizasyon sorumlusu yanında oluyor. Süslemeler, hazırlıklar ve tüm organizasyon isteğin doğrultusunda, organizasyon sorumlusunun tecrübesi ile birlikte sağlanıyor.

Her şeyde olduğu gibi ses, ışık ve sahne ekipmanlarında da son teknoloji kaliteli ekipmanlar kullanılıyor. Dilersen DJ ya da orkestra temini yapılabildiği gibi, seçtiğin konsepte uygun olarak ışıklandırmada değişiklik yapılabiliyor.

Düğünün boyunca güzel anları kaydetmesi için bir fotoğraf ekibi de iş başında oluyor. Yüksek kalitede fotoğraf ve videolar çekiliyor, sen yalnızca keyfini çıkarıyorsun.

Menü Seçenekleri

Eğer tercihini yemekli bir düğünden yana kullanıyorsan organizasyonunu güvenle Salon Armoni şeflerinin ellerine bırakabilirsin. Tecrübeli ve eli lezzetli aşçılarına oldukça güvenen salon geniş bir menü yelpazesi ile karşına geliyor. Herkese hitap eden bu menü seçenekleri de kalabalık davetlere uygunluğunu kanıtlar nitelikte.

Hassas miniklerimize özel olarak hazırladığı çocuklara özel menüler, diyabet menüleri, vegan, vejetaryen menüler de menü seçeneklerine dahil. Üstelik davetinden önce menüde dilediğin değişikliği yapma imkanı da veriliyor.

Salon Armoni Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Hacıosman Metro İstasyonu’nun tam karşısında yer alan salon en merkezi ilçelerden biri olan Avcılar ilçesinde konumlanmış. Özel aracı ile gitmeyi tercih eden kullanıcılarımız için düğün salonunda 250 araçlık bir otopark da bulunuyor. Salon Armoni’nin açık adresi ise şu şekilde:

Cihangir, Şükran Sk. No:1, 34310 Avcılar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan dışı organizasyon firması ile çalışabiliyorsunuz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

3 ayrı salonu mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'da sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik seçenekleri mevcuttur.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Lale ÖZDEMİR
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ