Salon Armoni

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
750
max
Otopark
250

Özellikler

Asansör
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Salon Armoni Hakkında

Her türlü davet etkinliği için harika bir ortam ve hizmet sunan Salon Armoni, İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunuyor. Göz kamaştıran bir dekorasyona sahip bu mekanda hizmetler de üstün kalitede sunuluyor. Yazımızın devamında detaylıca incelediğimiz bu mekanda davet fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Yalnızca DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan fiyat tekliflerini öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Kapasitesi & Özellikleri

Salon Armoni bünyesinde açılış, resepsiyon, düğün, mezuniyet, nişan, parti ve sünnet gibi pek çok etkinliği gerçekleştirebiliyor. Mekan dekoratif süslemeler, şamdanlar ve şık avizelerle oldukça hoş bir tasarım oluşturuyor. Yaldızlı ve işleme mobilyaların eşlik ettiği kapalı ve açık alanlar bulunuyor. Hem açık hem de kapalı davet alanlarında 750 misafire kaliteli hizmet sunuyor. Mekanın ayrıca otopark alanı da yer alıyor.

Salon Armoni Davet Organizasyonu & Olanakları

Bu mekandaki şık tasarım, tercih edeceğin davetin türüne göre düzenlenebiliyor. Gerekli detayları sundukları organizasyon danışmanlığı hizmeti sayesinde birlikte düzenleme fırsatın oluyor. Her organizasyonda mutlaka bulunması gereken catering hizmetini oldukça başarılı şekilde gerçekleştiriyor. Menü seçeneklerini menü tadımı sayesinde bizzat test etme fırsatın oluyor. Birbirinden lezzetli ürünler arasında değişiklik yaparak kendi tabağını oluşturma imkanında bulunuyor.

Davetlerdeki bir diğer olmazsa olmaz ise sahne düzenlemeleri oluyor. Bu mekan bünyesinde sahne davete uygun şekilde düzenleniyor. Ayrıca sunulan ses ve ışık sistemlerinde de oldukça kaliteli ürünler kullanılıyor. Böylece eğlence dolu anlar için gerekli ortam sağlanıyor. Klima sistemi bulunan salonda yaz ve kış aylarında harika bir davet gerçekleşiyor. Mekan seçtiğin farklı bir organizasyon firması ile de harika bir uyum yakalayabiliyor.

Salon Armoni Avcılar Düğün Davet Fiyatları

Salon Armoni yemekli davet organizasyonu fiyatları kişi başı 80 – 100 TL olarak karşımıza çıkıyor. Diğer yandan, eğer kokteyl eşliğinde bir davet planlıyorsan fiyatları 50 – 80 TL aralığında oluyor. Seçeceğin lezzetli menüler, davet günün ve talep ettiğin hizmetlerle fiyatlar son şeklini alıyor.

DüğünYardımcısı.com uzmanlığı bünyesinde bilgi sahibi olmak için danışmanlık servisimizi araman yeterli oluyor.

Salon Armoni Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avcılar ilçesindeki mekana toplu taşıma ile ulaşım sağlamak istersen Pelikan AVM’nin önünde bulunan metrobüs durağına ulaşmak senin için kolaylık sağlayabiliyor. Ulaşım imkanların arasında 146, 147, 401, 401T, 418, 76BA otobüs hatlarıda yer alıyor. Güzergah üzerinde çalışan minibüsler de tercih edilebiliyor. Özel aracınla gitmek istersen de mekan sana hem otopark alanı hem de vale hizmeti sağlıyor.

Salon Armoni Adresi: Cihangir Mahallesi, Şükran Sokak No:1 (Pelikan AVM karşısı, Avcılar Merkez Metrobüs Durağı önü) Avcılar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan dışı organizasyon firması ile çalışabiliyorsunuz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

3 ayrı salonu mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'da sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik seçenekleri mevcuttur.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Lale ÖZDEMİR
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ