Salon İstanbul

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Otopark
50

Özellikler

Balkon
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Salon İstanbul Hakkında

Salon İstanbul yüksek misafir ağırlama kapasitesine sahip şık tasarımlı salonu ile tercih edilebilirlik seviyesini arttırıyor. Gelin ve damat adaylarının tüm isteklerini eksizsiz şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen düğün salonu İstanbul Tuzla ilçesinde bulunuyor. Düğün salonu kişi başı 30 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor.

Hizmet Yelpazesi

Düğün salonu; kına, nişan, düğün, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler başta olmak üzere birçok organizasyon türünde hizmet veriyor. Salon İstanbul, organizasyon sorumluları davet alanını konsepte uygun şekilde dekore ediyor. Masa ve sandalyeler oturma düzenine uygun şekilde yerleştirilerek beyaz renklerle giydiriliyor. Masaların üstlerine altın rengi tabaklar ekleniyor.

Gelin yoluna kırmızı halılar serilerek etrafı uzun ve büyük vazoların içerisindeki çiçeklerle süsleniyor. Yüksek tavanlı salon, doğru ışıklandırma sistemi tercihleri ile parıldıyor. Ses sistemi salonunun altyapısına uygun şekilde ayarlanıyor. Müzik yayını saat 23:00’a kadar devam ediyor. Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki tarzda davet seçeneği sunuluyor.

Salon İstanbul Tuzla Kapasitesi

Salonun 500-750 kişi aralığında davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Özel aracı ile gelen misafirler için ise 50 araçlık kapasitesi bulunan otopark hizmet veriyor.

 Menü Seçenekleri

Yemekli davetlerde menüler her damak zevkine hitap edecek şekilde usta şefler tarafından hazırlanıyor. Kokteyl davetlerinde ise davetlilere kuru pasta, düğün pastası gibi aperatifler sunuluyor. Tüm servis hizmetleri saat 23:00’a kadar eksiksiz şekilde devam ediyor. Tüm hizmetlerden mekan bünyesindeki aktif kampanyalar ile faydalanmak için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Salon İstanbul Düğün Fiyatları

Salon bünyesinde düzenlenecek yemekli törenler için belirlenen fiyatları hafta içi verilecek yemekli davetlerde kişi başı fiyatları 10-30 TL aralığında değişiyor. Hafta sonu ise bu fiyatları 30-50 TL aralığına çıkıyor. Hafta içi yemeksiz paket fiyatları 3.000-5.000 TL arasında değişen salonun hafta sonu talep ettiği fiyatları ise 5.000-7.500 TL aralığında bulunuyor.

Salon İstanbul tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan düğün fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmalısın. Ayrıca mekandaki aktif kampanyalar ve ayrıcalıklı fırsatlar için ücretsiz hizmet veren organizasyon hizmetimizden faydalanabilirsin.

Salon İstanbul Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tuzla ilçesinde bulunan Salon İstanbul’a çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin.  130Ş, 133P, 200, 500T numaralı otobüs hatlarını, C-319, C-84 numaralı minibüs güzergahlarını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekildedir;

“100. Yıl Caddesi, Aydıntepe Mahallesi, No:72 Tuzla”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Salon İstanbul başlangıç paketinde servis hizmeti, ses, sahne ve ışık, düğün pastası gibi hizmetler yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içeriğinde yemek servisi, dekorasyon, düğün pastası, mekan süsleme ve organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Salon İstanbul kapalı davet alanı kategorisinde hizmet vermektedir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Salon İstanbul'un Tuzla ilçesinde konumlanmaktadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar devam etmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ