Sanat Sokağı

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Sanat Sokağı Hakkında

Sanat Sokağı, hayatının en özel günlerinden biri olan düğün gününü ölümsüzleştirmek için en kaliteli dış çekim hizmetlerini veriyor. Ankara, Çankaya ilçesinde bulunan fotoğrafçı, hayatının en özel günü boyunca en güzel anları yakalıyor. Başlangıç paketi fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili tüm detaylar içeriğimizde yer alıyor:

Hizmet Yelpazesi

Stüdyo, Ankara’nın en iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Firma geniş hizmet yelpazesi olanakları ile hizmet veriyor. Düğün belgeseli, hikayesi, klibi, katalog ve konsept çekimleri gerçekleştirilebiliyor.

Ayrıca save the date ve trashday gibi son zamanlarda popüler olan çekim türleri için de hizmetler sunuluyor. Bu çekimler sonrasında olabildiğince doğal ve alışılmışın dışında albümler çıkartılıyor. Sanat Sokağı ekibi konsepte uygun renklerdeki aksesuarları da çiftler için temin ediyor.

Düğün haricinde; söz ve nişan törenleri gibi özel anlarda da çekim hizmeti veriliyor. Fotoğraf albümleri gerçekleştirilen çekimden yaklaşık 4 hafta sonra teslim ediliyor. Dış çekim haricinde son zamanlarda sadelikleri ile de ön plana çıkan tarzda stüdyo çekimleri de yapılıyor.

Sanat Sokağı Dış Çekim Olanakları

Sanat Sokağı’nın yakaladığı karelerin başarısı; arka plan ve ışık seçimlerini profesyonel seviyeye taşımalarını sağlayan tecrübelerinden geliyor. Tecrübenin yanında, çiftlerin istekleri çekim öncesinde iyice anlaşılıp, tam hayallerdeki çekimler gerçekleştiriliyor.

Sanat Sokağı yurt dışında da sunulan dış çekim olanakları ile farklılaşıyor. Çekimler sırasında son teknoloji kalitesine sahip ekipmanlar kullanılıyor.  Stüdyo bünyesindeki hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak için danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Sanat Sokağı Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim fiyatları, çekimin Ankara içinde, şehir dışında ya da yurt dışında olmasına göre farklılık gösteriyor. Firmanın başlangıç paketi fiyatları ise 3000 TL olarak belirleniyor.

Firma tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli dış çekimi fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Sanat Sokağı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren fotoğrafçı, oldukça kolay ulaşılabilecek bir lokasyonda yer alıyor. 185-7, 185-2, 203-7 numaralı otobüs hatlarını veya M-1 , M2, M3 numaralı metro istasyonlarını kullanabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

“Hoşdere Caddesi, Numara: 212/7, Çankaya / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi; çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten en az 1 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde hizmet verilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraflar çekimden yaklaşık 4 hafta sonra teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ