Sancak Palas Davet Salonu

2022 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
60 TL
70 TL
Kokteyl
45 TL
55 TL
Pasta - Meşrubat
30 TL
40 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
800
max
Kır Bahçesi Alanı
150
min
|
200
max
Otopark
250

Sancak Palas Davet Salonu Hakkında

Davet konusunda güzel işlere imza atan Sancak Palas Davet Salonu, en popüler düğün salonları arasında yer alıyor. İstanbul Sancaktepe konumunda bulunan mekanın davet fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile keyifli bir davet verebilirsin.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Sancak Palas Davet Salonu 750 konuk kapasiteli kapalı salonu, yüksek tavanlı ve kolonsuz oluşuyla dikkat çekiyor. Büyük davetler için bu mekanı tercih edebilirsin. Aydınlık ve ferah salon, seçtiğin konsepte göre süsleniyor. Şehir manzarasının eşlik ettiği davet salonunda, ara sıra nefes alabildiğin bir balkon da bulunuyor. Düğün ve kına gecesi etkinliklerinde bu mekanı değerlendirebilirsin.

Sunulan Olanaklar

Konuklarını memnun etmek ve güzel bir akşam geçirmek istediğini biliyorum. Bu yüzden seçimini itinayla yapman büyük bir önem arz ediyor. Uzun yıllardır en mutlu anlara ev sahipliği yapan mekan, bu özel gününde yanında oluyor.

Müşteri memnuniyetini esas alan Sancak Palas, her çifte gülen bir yüzle uğurluyor. Organizasyon danışmanlığı sağlayan mekanda, organizasyona senin fikirlerin ışık tutuyor. Masa düzeni, dekorasyon gibi ayrıntılar senin onayından geçiyor. Catering hizmeti sağlayan firma çocuk, vejetaryen ve vegan menü seçenekleri sunuyor. Mekan tarafından temin edilen profesyonel DJ ve orkestra müzik ziyafeti veriyor. Davetin en özel ve eğlenceli anları ise çekim ekibi tarafından ölümsüzleştiriliyor. Hünerlerini pek çok alanda kullanan Sancak Palas kına, grup etkinlikleri, mezuniyet törenleri gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Sancak Palas Davet Salonu Düğün Fiyatları

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyen mekan, kişi başı olarak hesaplanan uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeyi düşünüyor. Yemekli davet fiyatları hafta içi 60 TL, hafta sonu ise 70 TL olarak değişiklik gösteriyor. Yemeksiz düğün organizasyon fiyatı ise hafta içi 30 TL iken hafta sonu 40 TL olarak belirleniyor.

Aldığın ek hizmetler doğrultusunda fiyat şekilleniyor. Sana özel kampanyalardan yararlanmak ve mekan hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsan “Ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsin.

Sancak Palas Davet Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, İstanbul Sancaktepe mevkiinde konumlanıyor. Sancaktepe Belediye Başkanlığı binasının yanında yer alan Sancak Palas 18E, 132YM, 131B, 11SA ve 131Y halk otobüsleri ile ulaşım kolayca sağlanıyor. Özel araçla ulaşım sağlamak isteyen konukların için adres şu şekilde: Abdurrahmangazi Mah. Enderun Cad. No:4/1 Sancaktepe/İstanbul.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

CANLI MÜZİK ORKESTRA.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

STANDART KOKTEYL LÜKS KOKTEYL DANA ROSTO ET MENÜ TAVUK MENU.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

MÜZİK YAYINI 22:40.

Manzara ve Lokasyon

SANCAKTEPE BELEDİYE BİNASI YANI.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

ÇİFTLERİN İSTEĞİNE GÖRE ORKESTRA AYARLANABİLİYOR STANDART DJ PERFORMANSI MEVCUT.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

FOTOĞRAF VE VİDEO BİZE AİT DEĞİL ANLAŞMALI YER MEVCUT.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ