Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
120 TL
Kokteyl
60 TL
60 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Konaklama
100

Özellikler

Şehir Manzaralı
Asansör
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Hakkında

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi; hayalindeki kına gecesi organizasyonu için tam sana göre. Sunduğu olanaklar ve hizmetleriyle birlikte seni, İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bekliyor olacak. Üstelik kişi başı 60 TL’den başlayan fiyatları ve fırsatlarıyla birlikte, sakın kaçırma!

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi geniş, kolonsuz ve yüksek tavanlı salonuyla birlikte organizasyonların için ferah bir seçenek sunuyor. Teras imkanı da bulunan mekanın kapasitesi kapalı alan 250 konuğa kadar imkan sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra konaklama hizmetiyle birlikte şehir dışından gelen konuklarını da gönül rahatlığı ile ağırlama imkanını sunuyor.

Gelin odası hizmetiyle birlikte organizasyonun öncesi rahat bir şekilde hazırlanma olanağına da sahipsin. Geniş olanaklarının yanı sıra dekorasyonunda da oldukça şık bir tasarıma sahip olan mekan organizasyonun öncesi konseptine göre yuvarlak masalarını büyük bir özenle hazırlıyor. Konuk sayına göre hazırlanan masalara ihtiyaç halinde eklemeler de yapılabiliyor.

Modern ve şık aydınlatmaları da Öğretmenevi dekorasyonuna enfes bir tamamlayıcı dokunuş oluyor. Bu göz alıcı mekan, kına gecesinin yanı sıra düğün, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower ve davetler gibi birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor.

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Kına Gecesi Fiyatları

Hayallerindeki kına gecesi için mekanın fiyatları; kokteylli organizasyonlarda kişi başı 60 TL olarak değişiyor. Yemekli organizasyonlarında ise; kişi başı 80 TL ile 120 TL arasında bir fiyat aralığına sahip.

Mekan tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi tüm bu hizmetlerinin yanında birbirinden lezzetli yemek sunumlarıyla da ön plana çıkıyor. İsteğine göre kokteyl veya yemek şeklinde hazırlanan menüleri; organizasyonun öncesi tadabilir ve değişiklik yapmak istediğin detayları iletebilirsin.

Kına gecesi organizasyonun için her bir ayrıntıyı, büyük bir özenle planlayacak olan organizasyon sorumlusu ise daima senin yanında olacak. Mekanı zevkine ve konseptine göre süslemesinin yanında; kına gecesi için gerekli olan tüm aksesuarlar da temin edilmiş olacak.

Kına gecende arkadaşlarınla gönlünce eğlenmen için Öğretmenevi tüm ses, sahne ve ışık sistemlerini senin için hazırlıyor olacak. Ayrıca; DJ ve orkestrasıyla birlikte sevdiğin şarkılarla dans edebilmen de mümkün. Eğer istersen de müzik dışında; farklı gösteri olanaklarından da yararlanabilirsin. Tüm bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı getirebilme imkanını sana sunuyor.

Öğretmenevi Nerededir?

İstanbul’un, Küçükçekmece ilçesinde bulunan mekana özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilmen mümkün. Toplu taşıma araçlarından; 76O, 89A, 89B, 89F, 98TB ve Beylikdüzü – Zincirlikuyu otobüs hatlarıyla gidebilirsin. Ayrıca; Marmaray treni ve A – 08 hatlı minibüsle de gidebilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Yeşilova, Reyhan Caddesi, Numara: 27, 34295 Küçükçekmece / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan düzenlemesi yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah memuru ve töreni organizasyonu temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına  hizmetleri yer alıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Kına, nişan, fotograf hizmetleri temin edilebiliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23.00'a dek sürüyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Piyanist, şantöz, fasıl, sema gösterisi, ilahi seçenekleri yer alıyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kamera, fotoğraf, arşiv seçenekleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ