Şehri Sima

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Şehri Sima Hakkında

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yer alan Şehri Sima ile benzersiz bir kır düğünü seni bekliyor! Ankara’nın en güzel yerlerinden birisi olan Atatürk Orman Çiftliği’nde yer alan bu güzel mekan sadeliği şıklıkla sunuyor. Kişi başı fiyatları 30 TL’den başlayan mekan hakkında ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Şehri Sima Özellikleri

Mekan 2000 kişiyi ağırlayacak geniş alana sahip olması yönü ile oldukça ferah. Açık alanın yanında Şehr-i Sima aynı zamanda kapalı 300 kişilik bir alana da sahip. Mekanda ayrıca küçük bir vagon içerisine hazırlanan davet alanı bulunuyor. Kısaca Şehri Sima’da başta kır düğünü olmak üzere davet, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve mezuniyet partisi gibi farklı davet türlerine özel birbirinden şık davet alanları bulunuyor.

Tiffany sandalyelerin, beyaz ya da ahşap renkli masalarla süslenmesi ile görsel bir şölen sunan Şehr-i Sima senin için hiçbir ayrıntıyı atlamamış. Kişiye özel dekorasyon ve mekan giydirmeleri ile hayallerindeki ortam hazırlanıyor.

Olanakları

Yiyecek konusunda dışarda catering firmaları peşinde koşmana asla gerek yok. Şehr-i Sima damak zevkine göre zengin bir menü seçeneği sunmakta. 3 çeşit menü arasından dilediğini seçebilirsin. Yemek yerine kokteyl kır düğünü de tercih edebilirsin. Tatlı tabağı, tuzlu tabağı, meyve ya da çerez tabakları ile içecek çeşitlerinden oluşan menüleri değerlendirebilirsin.

Şehri Sima bünyesinde kır düğünü davetlerinin olmazsa olmazı müzik hizmeti de unutulmuyor. Keman ve çello eşliğinde geceni geçirebilir; ya da ben canlı müzik orkestrası eşliğinde eğlenceye doyabilirsin.

Düğünlerin en güzel hatırlanacak kısımlarından birisi de fotoğraflardır. Şehr-i Sima’nın bünyesinde hizmet veren profesyonel çekim ekibi ile en mutlu anlarını ölümsüzleştirebilirsin.

Şehri Sima Kır Düğünü Fiyatları

Mekan, fiyatları bakımından Yenimahalle bölgesindeki diğer düğün mekanlarına göre oldukça uygun seçenekler sunuyor. Kokteyl düğün fiyatları ve yemekli menüler uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor.

Nerededir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren mekana Başkentray ve 220-7 – 449 numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlayabilirsin. Özel araçları ile gelecek olan davetlilere 100 araç kapasiteli otopark imkanı da sunan Şehri Sima’nın açık adresi ise şöyle;

Gazi Mah. Atatürk Orman Çiftliği Serpmeleri Gar Binası No:220, 06170 Yenimahalle / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, konsept mekan giydirme, düğün pastası, fotoğrafçı, video çekim, organizasyon sorumlusu ve servis elemanı bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve organizasyon sorumlusu imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, mezuniyet partisi ve balo davetleri düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mekanda düğün sahiplerinin istekleri doğrultusunda süslemeler yapılmakta.Tiffany sandalyeler beyaz organzelerle süslenerek sade ve şık bir görüntü elde ediliyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan catering firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık alanda 2000, kapalı alanda 300 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Açık alanda çim alan bulunurken, kapalı alan yüksek tavanlı ve ferah mimarisi ile beğeni topluyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Zengin bir menü seçeneğine sahip. Yemekli isteyenler için 3 çeşit menü seçeneği sunulmakta. Kokteyl isteyenler için ise tatlı tabağı, tuzlu tabağı gibi çeşitler mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın merkezinde yer alan bu mekan konum olarak oldukça güzel bir yere sahip. Atatürk Orman Çiftliği'nde yer alması sebebi ile de doğa ile daha bütünleşik bir özelliğe sahip.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İster romantik keman ve çello sesleri eşliğinde isterseniz de orkestra eşliğinde özel gününüzü geçirme olanağına sahipsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Şehr-i Sima bir düğün salonu olması yanında fotoğraf için oldukça elverişli bir mekan aynı zamanda. Dışarda yer alan vagon sayesinde unutulmaz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sezin Yildirim
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ