Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
75

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu Hakkında

Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer alan Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu, muhteşem manzarası ve ayrıcalıklı hizmetleri ile bölgenin en çok tercih edilen mekanları arasında yer alıyor. Mekanın geniş davet alanında en özel gün ve davetlerini organize edebilirsin. Kişi başı düğün fiyatları 10 – 30 TL’den başlayan mekan hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu Özellikleri

Hayallerini süsleyen düğün gecen Şelale Düğün Salonu bünyesindeki şık davet alanını değerlendirebilirsin. Kapalı olarak hizmet veren bu alanda 500 kişiye kadar misafir ağırlama imkanı bulunmakta. Mekan, Ankara’nın benzersiz manzarasını davet alanına taşımak üzere cam duvarlarla kaplanmış. Davet alanının yüksek tavanlı olması sayesinde de ferah bir ortamda organizasyonlarını düzenleyebilirsin.

Dans pistinin etrafını saracak şekilde yerleştirilen yuvarlak masalar mekanın şıklığını tamamlar nitelikte. Beyaz ve pembe renginin hakim olduğu salonda romantik bir hava hakim. Düğün sahiplerinin isteklerine göre de masa ve sandalye giydirmeleri için renkler seçilmekte. Mekandaki dekorasyon unsurları zarif ve minimal şekilde yer almakta. Çiçekler ve mumlarla süslenen masalar ile sadelikten gelen şıklık gözler önüne serilmekte.

Hizmetleri

Şelale Düğün Salonu, hayalindeki gibi bir geceye sahip olabilmen adına organizasyon sorumlusu sağlamakta. Bu hizmete ek olarak yemekli veya kokteyl düzenindeki davetlerinde de Şelale’yi tercih edebilirsin. Düğün gecen öncesinde menü tadımı yapabilirsin. Kırmızı et veya beyaz et opsiyonu sunan seçkin menüler ile davetlilerinin damaklarında unutulmaz tatlar bırakabilirsin.

İsminden de anlaşılacağı gibi sadece düğünler için değil tüm davet ve organizasyonlar için bu mekanı tercih edebilirsin. Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonları, iftar yemekleri, yılbaşı partisi organizasyonu, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri gibi organizasyonlarında bu şık mekana güvenebilirsin.

Şelale Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları belirlenirken davetli sayısı, menü içeriği ve davetin yapıldığı gün gibi bazı kriterler göz önünde bulunduruluyor. Mekanda kokteyl düğün fiyatları kişi başı 10 – 30 TL’den başlıyor. Yemekli davetlerde ise 30 – 50 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor. Yemeksiz paket başlangıç fiyatları ise 3000 – 5000 TL civarında.

Nerededir?

Mekan, Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veriyor. Keçiören Şelalesi’nin hemen yanında yer alan mekana toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Açıl adresi ise şöyle;

Kalaba Mah. Hünkar Sok. No:6 (Keçiören Şelale Üstü).

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, orkestra, organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı, mekan süsleme ve servis elemanı bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonları, iftar yemekleri, yılbaşı partisi organizasyonu, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiçek süsleme, şamdan, supla ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu kapalı olarak hizmet veren tek davet alanına sahip. Bu alanının 500 misafir kapasitesi bulunmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yemeklerde ve ikramlar en iyi şekilde hizmet veren Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu, catering firmasına izin vermemekte. Yemekli ya da kokteylli nasıl bir gece hayal edersiniz sizlere tüm imkanlar sunulmakta.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis 22:00'a, müzik 23:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Düğün salonun hemen altında yer alan şelale sayesinde de doğadan sizlerin yanınızda olacaktır. Keçiören'de yer alan bu davet alanı Keçiören Belediye binasının hemen karşısında yer almaktadır. Kolay ulaşım imkanına sahip olan bu davet alanına otobüs ile erişim imkanına sahipsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın canlı müzik ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

1 görüş

  1. İyi

    Fiyatı ne kadar açaba

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ