Selçuk Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
min
|
250
max
Otopark
120

Özellikler

Şehir Manzaralı
Kolonsuz salon
Konaklama

Olanaklar

Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Otopark alanı
Düğün Pastası
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Selçuk Hotel Hakkında

Otelde düğün yapmak isteyen misafirleri için gerek sunduğu ortamı ile tüm rakipleri arasından öne çıkan Selçuk Hotel, senin de hayalindeki düğünü yapmak için söz veriyor. Keyseri ilinin merkezi olan semti Melikgazi konumunda bulunan mekanın fiyatları ise kişi başı olarak belirleniyor ve 50 TL’den başlıyor.

Selçuk Otel Özellikleri

Mekan kapalı ancak kolonsuz bir salondan oluşuyor. Selçuk Hotel sana unutulmaz bir düğün deneyimi için her türlü olanağı sunmaktan geri durmuyor ve tüm hazırlıkları özenle yapıyor. Öncelikle seçtiğin konsept doğrultusunda tüm masalar ve salon titizlikle hazırlanıyor. Tüm masalar runner kullanılarak dekore ediliyor ve uyumlu kumaş peçeteler de yerlerini alıyorlar. En kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan süsleme masalara konulan çiçeklerle de oldukça zengin ve şık bir sunum sağlıyor.

Otelde düğün konseptinde yemek ve kokteyl seçenekleri paket olarak hazırlanıyor ve senin tercihin doğrultusunda belirleniyor. Bu noktada yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsan masa düzeni gibi ince detaylar da devreye giriyor ve tüm konuklarını rahat ettirmek adına alanın konuk kapasitesi 150 kişiyle sınırlandırılıyor. Beyaz veya kırmızı et gibi tercihlerin olan yemekli düğünde değişiklik yapma hakkına da sahipsin. Kokteyl istiyorsan düzen buna göre hazırlanıyor. Kullanabileceğin alan biraz daha arttığı için 250 kişiye kadar misafirin rahatlıkla eğlenebileceği yer hazır oluyor.

Selçuk Hotel Kayseri Otelde Düğün

Otelde yapılacak kokteyl ve yemekli düğün fiyatları tercihe göre farklılık gösterebiliyor. Standart paket olarak fiyatı 50 TL’den başlıyor ve her şey dahil paket istemen durumunda bu fiyat 70 TL olarak belirleniyor. Eğer mekan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istersen DüğünYardımcısı.com danışman ekibiyle ücretsiz olarak teklif formunu doldurarak iletişime geçebilirsin.

Sunulan Hizmetler ve Olanaklar

Selçuk Hotel yemekli veya kokteyl olarak yapabileceğin bir otelde düğün konsepti sunuyor. Mekana fotoğrafçı getirme ve menüyü dilediğince değiştirme imkanın bulunuyor. Menüde çocuklara özel, diyabet, vegan veya vejetaryen seçeneklerin de bulunuyor.

Tüm planlama sürecinde ise organizasyon sorumlusu seninle iletişim halinde oluyor. Araçla gelecek konukların için ise hem otopark hem de vale hizmeti veriliyor. Bu sayede konuklar de araçlarını düşünmeden gecenin tadını çıkarabilirler.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Araç ile ulaşım sağlamak isteyen konuklar için mekanın sunduğu bir otopark servisi bulunuyor. Şehir merkezinde bulunan otelde düğün yapmak istersen toplu taşıma ile ulaşmak da çok kolay. 123, 130, 141 ve 530 numaralı otobüsler aracılığıyla ulaşım sağlanabiliyorken Organize Sanayi – İldem tramvayı da kullanılabiliyor.

Şehir dışından uçakla gelmek isteyen konukların olursa havalimanı ile otelin arası sadece 8 km. Bunun dışında ise Kayseri Kalesi 4 km ve Forum Kayseri Alışveriş Merkezi 7 km uzaklıkta bulunan Selçuk Hotel açık adresi;

Osman Kavuncu, Gazibey Cad. No:6, 38060 Melikgazi/Kayseri.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan dekorasyonu, yemek servisi, vale hizmeti bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, açılış, davet, resepsiyon ve kurumsal etkinlikler de bu alanda gerçekleştiriliyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Bir adet davet alanı var. Kolonsuz şehir içerisinde kapalı bir mekan.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl veya yemekli menü seçeneklerini değerlendirebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis ve müzik yayını saat 23:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir merkezindeki otel hastaneye ve havalimanına oldukça yakın.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ