Sepetçiler Kasrı

2024 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL
Pasta - Meşrubat
200 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
1.000
min
|
2.000
max
Otopark
50

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık

Sepetçiler Kasrı Hakkında

Padişahın donanmayı izleyebilmesi için inşa edilmiş olan ve on altıncı yüzyıldan günümüze değin ayakta kalmış olan Sepetçiler Kasrı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Fatih ilçesinde yer almaktadır. Bu eşsiz tarihi düğün mekanı dahilinde düğün fiyatları kişi başı 200 ila 300 TL aralığında değişmekte.

Tarihi düğün mekanları arasında harika bir seçenek olarak gözlere çarpan Sepetçiler Kasrı’nda fiyatlar tercihlerine göre şekillenir. Detaylı bilgi ve fırsatlar için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklamayı ihmal etme!

Kapasitesi & Özellikleri

Sepetçiler Kasrı biri açık diğeri kapalı olmak üzere iki farklı davet alanına sahiptir. Bu tarihi mekanın açık alanı 2000 kişiye kadar, kapalı davet alanı ise 200 kişiye kadar organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Tarihi mekan olan Sepetçiler Kasrı’nın dekorasyonu geleneksel ve modernin adeta şık bir harmanı gibidir. Gold renkteki napolyon sandalyeler, beyaz saten örtülü yuvarlak masalar ve masalardaki çiçek süslemeleri mekanın özgün dekorasyon çizgisini meydana getirmektedir.

Sepetçiler Kasrı Tarihi Düğün Mekanı Organizasyonu & Olanakları

Bu eşsiz ambiyansta eğlenceli anlar seni bekliyor. Sahne, ses ve ışık hizmetlerinin yanı sıra volkan gösterisi ve karşılama kokteyli gibi çeşit çeşit seçeneğin mevcut. Mekanın organizasyon ekibinin yanı sıra sahne, fotoğrafçı ve video çekim kadrosu da bulunmaktadır.

Sepetçiler Kasrı’nda organizasyonlar yemekli, kokteyl ya da leziz ikramlıklar eşliğinde farklı konseptlerde düzenlenebilmektedir. Mekanın meşhur lezzetlerden oluşan menü alternatifleri vardır. Ayrıca talebe göre, vegan, vejeteryan, diyabetik ve çocuklara özel menüler de hazırlanabilmektedir.

Sepetçiler Kasrı İstanbul Tarihi Düğün Mekanı Fiyatları

Bu eşsiz tarihi düğün mekanında fiyatlar menü seçeneklerine, gün tercihine ve verilecek hizmetlere göre şekillenir. Bu tarihi düğün mekanı, yemekli ve pasta-meşrubat eşliğinde düğünlerde hafta içi kişi başı 200 TL, hafta sonu ise 300 TL’lik bir fiyat aralığıyla karşımıza çıkar. Kokteylli düğün organizasyonları ise gün fark etmeksizin kişi başı 200 TL’dir.

Eğer avantajlı fiyatlardan ve DüğünYardımcısı.com bünyesine has tekliflerden haberdar olmak istersen yapman gereken basit! ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna bastığın taktirde tüm avantajlar tarafımızdan sana iletilecektir.

Sepetçiler Kasrı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hoca Paşa Kennedy Caddesi Numara:25 adresinde yer alan Sepetçiler Kasrı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Burası Eminönü ve Sirkeci’nin neredeyse ortasında yer almaktadır. Kentin merkezi lokasyonlarından birinde olan bu tarihi mekana her iki yakadan da hem kişisel araçlar hem de toplu taşıma ile rahat bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Buraya Anadolu Yakası’ndan gelecek olanlar, vapur, marmaray ya da metrobüs seferlerini tercih edebilirler. Avrupa Yakası’nda işleyen 30 D, 66, 99 A, BN 1, EM 1 kodlu otobüsşer, M2 metro hattı, T1 tramvay ve marmaray hatları, kasrın yakınındaki duraklardan geçmektedir. Açık adrsleri ise şu şekilde:

Hoca Paşa, Kennedy Cd. No:25, 34110 Fatih/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm dekorasyon ve servis elemanı hizmetleri başlangıç paketi içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetler için ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak mekan ile etkinlikten en az 2 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışma imkanı mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ