Sevim Moda

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Sevim Moda Hakkında

Sevim Moda mutlu çiftleri İstanbul, Fatih ilçesinde bekliyor. Yılların tecrübesiyle mükemmel gelinlik tasarımları ortaya çıkaran ekibi bulunuyor. Hayallerindeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için doğru yerdesin. Fiyatları ise başlangıç paketi olarak 1000 TL belirlenmiş. Değişen fiyatları bulunan firma hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Sevim Moda birbirinden özgün tasarımlarıyla yalnızca gelinlik değil, abiye, nişanlık ve kına gecesi içinde tasarım yapıp üretiyorlar. Hazır modelleri bulunan modeller dışında özel dikim abiye tasarımı yapılıyor. İstediğin bu tasarımlar istediğin renkte ve dilediğin aksesuar ve ince işçilik ile yapılıyor.

Hazır dikim bir elbise tercih edersen üzerinde küçük oynamalar yapılıp sana teslim ediliyor. Özel dikim istersende 1 ila 3 prova arasında elbisen şekilleniyor. Uzman ekibi sayesinde üzerine tam oturan bir elbise olacağından emin olabilirsin.

Burada gelinliğinin yanında ihtiyacının olacağı diğer parçalarda burada bulunuyor. Sana en uygun şekilde gelin duvağı, gelin kesesi ve gelin buketleri tasarlanıyor. Sana kalan sadece istediğini seçmek!

Sevim Modaevi Gelinlik Tasarımları

Uzman ve profesyonel ekibi sayesinde önce sen hayallerini anlatıyorsun ya da gösteriyorsun bu harika ekipte hayalini gerçekleştirmeye ilk adımı alıyor. Ölçülerin alınıyor ve gelinliğine kavuşacağın süreç başlıyor. A kesim, düz kesim, kısa kesim, prenses model veya robadan hangi modeli istiyorsan o oluyor.

Gelinliğin kol detayından işlemelerine kadar birlikte karar veriyorsun. Modelleri incelemek için mutlaka burayı ziyaret etmelisin.

Sevim Moda Gelinlik Fiyatları

Sevim Moda fiyatları başlangıç olarak 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL’den başlıyor. Fiyatlar seçilen model, gelinliğin modeline ve üzerindeki işçiliğe göre değişebiliyor. Her şey dahil paketin içeriğinde duvak, gelin kesesi ve gelin buketinin olduğunu hatırlatalım.

Cazip indirimlerden yararlanmak için DüğünYardımcısı.com ‘’ücretsiz teklif al’’ formunu doldurabilirsin.

Sevim Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sevim Moda İstanbul Fatih ilçesinde bulunuyor. Adresinin bulunduğu yere birçok toplu taşıma aracının rotasında yer alıyor. Randevu almak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışma hattını arayabilirsin. Açık adresi ise şöyle:

‘’Beyceğiz Mahallesi, 116, D:3 Zümrüt Apartmanı , Fevzi Paşa Caddesi, 34087 Fatih/İstanbul’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelinlik dikimi ve provaları içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelinlik dikimi, duvak, gelin kesesi ve gelin buketi yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel dikim imkanı sunulan ek avantajlar arasında yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ilinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

4 haftada teslim gerçekleşiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ