Seyranlı Kına Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.250 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Yöresel oyun ve dans grupları
Bindallı kiralama
Kına kıyafeti kiralama
Davul şovu
Lavanta keseleri

Süsleme ve Ek Hizmetler

Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Davul şov
Gelin kına örtüsü
Kına / nedime ekibi
Kına mumu
Kına müziği
Kına seti
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Oryantal / zenne şov

Seyranlı Kına Organizasyon Hakkında

Konak merkezde kına organizasyonu denince akla gelen ilk firmalardan olan İzmir Seyranlı Kına Organizasyon tüm isteklerini karşılamaya hazır. Kınasından davuluna, tahtından bindallısına kına gecesi organizasyonu için gerekli tüm malzemeler 2.350TL’den başlayan paket fiyatları ile Seyranlı Organizasyon’da.

Seyranlı Organizasyon Hizmetleri

Seyranlı Kına Organizasyon danışmanına hayalindeki kına gecesini ve özel isteklerini bildirdikten sonra senin için hummalı bir çalışma başlıyor. Firma ihtiyacın olan tüm kına malzemelerini temin ediyor ve etkinliğini düzenleyeceğin mekanda senin için hazırlıkları tamamlıyor.

Son zamanlarda birbirinden farklı kına gecesi konseptleri mevcut. Seyranlı Organizasyon Osmanlı kına gecesi, Roman kına gecesi, Hint kına gecesi gibi oldukça popüler olan konseptleri tasarlamana ve uygulamana yardım ediyor.

Konsepte uygun kıyafetler, gelin kaftanı seçenekleri, nedimeler için bindallı kiralama, kına tahtı, kına mendili ve renkli tüller isteğin doğrultusunda hazırlanıyor. Damatlar için de farklı renklerde damat fesi ve cepkenler bulunuyor. Gece boyu kesintisiz eğlence için davul show, özel dans ekibi ve tef gibi birçok farklı seçenek mevcut.

Kına Paketi Fiyatları

Seyranlı Kına Organizasyon standart kına paketi fiyatları 2.250TL’den başlıyor. Her şey dahil kına paketi ise 3.000TL’den başlıyor. Seçtiğin ekstra hizmetler ve aksesuarlar ile bütçene en uygun kına paketini seçebilirsin.

“Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatlardan yararlanmayı unutma.

Kına Paketi İçerikleri

Seyranlı Organizasyon sunduğu bol seçenekli kına paketleri ile hem geleneksel hem de modern kına gecesi konseptine uygun etkinlikler düzenlemeni sağlıyor.

Kına gecesi organizasyonu vazgeçilmezleri arasında yer alan kına tepsisi, kına mumu, halay mendilleri ve daha birçok aksesuar firmanın bünyesinde mevcut. Dilediğin renkte bulabileceğin bu aksesuarlarla ve tamamen isteğine göre hazırlanan kına müzikleri ile kusursuz bir kına gecesi düzenleyebilirsin.

Standart kına paketi içeriğinde nedime ekibi, kına seremonisi, davetlilere kolonya ve şeker ikramı gibi temel hizmetler yer alıyor. Seyranlı Kına Gecesi Organizasyonu her şey dahil paket içerisinde ekstradan davetlilerine özel hazırlanan küçük hediyelikler, gül lokumları, Türk kahvesi ikramı, davul şov ve dans ekibi gösterileri yer alıyor.

Kına paketi içerikleri ve Seyranlı kına gecesi organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi istiyorsan DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışma servisimize ulaşabilirsin.

Seyranlı Kına Organizasyon Nerededir?

Seyranlı Organizasyon İzmir’in Konak ilçesi Mimar Kemalettin Caddesi üzerinde bir ofise sahip. Her türlü toplu taşıma aracı ya da özel aracın ile firmaya kolaylıkla ulaşabilir, ve seçeceğin aksesuarları kendin görebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kına tahtı, yer minderleri, kaftan ve bindallı seçenekleriyle kına tepsisi, kolonya ve şeker ikramı gibi hizmetler yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Lokum ve kahve ikramı, nedime ekibi, davul şov, oryantal şov, davetliler için hazırlanan hediyelikler, DJ veya müzik grubu temini, kına müzik listesi gibi hizmetler her şey dahil paket içinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstediğin konsepte uygun aksesuar temini yapılabilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenler için de organizasyon düzenlenmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öncesinde iletişime geçmek yeterlidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma İzmir içerisinde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Roman, Hint, Geleneksel Osmanlı ve Prenses konseptleriyle hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ