Seyr-i Göl Mira Wedding

2022 After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
22.000 TL
TL
Pasta - Meşrubat
TL
22.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
min
|
600
max
Kapalı Davet Alanı
30
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
150
min
|
600
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı

Olanaklar

DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi

Seyr-i Göl Mira Wedding Hakkında

İstanbul’un Avcılar ilçesinde seni bekleyen Seyr-i Göl Mira Wedding, düğün ve davet mekanları arasında göz önüne çıkıyor. Profesyonel hizmet sunma konusunda başarısını kanıtlayan mekanın özellikleri ve kapasite aralıkları da dikkat çekmeye yetiyor. After party ve bekarlığa veda kutlamalarının da yeni adresi olan mekanın paket fiyatları 22.000 TL’den başlıyor.

Sunduğu Olanaklar

Canlı müzik (trio) hizmetiyle eğlenceyi daima yüksek tutan Mira Wedding, seni kır bahçesinde yenilikçi ve modern bir kutlamaya hazırlıyor. Organizasyonlarını başarılı bir şekilde hazırlayan ve süreç boyunca da kaliteden ödün vermiyor. Nikah için ayrı alan tasarımı yapan mekan, merasimlerde kokteyl servisinde de bulunuyor. Ek olarak takı merasiminin yapılması adına farklı bir alan hazırlığında da bulunuyor.

After party organizasyonları için de sadeliğin, şıklığın ve zerafetin ön planda olduğu bir mekan hazırlığı yapılıyor. Kalitesini bir an bile düşürmeyen mekan, yemek ve kokteyl servisi konusunda da başarılı bir ekiple çalışıyor. Böylece eğlenmeyi tercih ettiğin gecede her şey en güzel şekilde ilerliyor. After party ve bekarlığa veda kutlamaları haricinde kır düğünü, evlilik teklifi, nişan, söz, kokteylli nikah gibi davetler de mekanda düzenlenebiliyor.

Seyr-i Göl Mira Wedding After Party Fiyatları

Hayatının en güzel günlerinde personelleriyle profesyonel bir hizmet sunan mekanın paket fiyatları 22.000 TL’den başlıyor.

Sen de mekan ile anlaşmayı düşünüyorsan ücretsiz teklif formunu doldurarak sana özel fırsatları öğrenebilirsin.

Özellikleri ve Kapasitesi

Mira Wedding, açık ve kapalı davet alanında kutlamaları gerçekleştiriyor. Eğer hava durumu güzelse 150 – 600 kişilik kır bahçesinde after party kutlamanı düzenleyebilirsin. Dekoratif açıdan zengin bir düzenleme yapan mekan, 30 – 100 kişilik kapalı salonunda da eşsiz davetlere imza atıyor.

Seyr-i Göl’de fotoğraf köşesi tasarımı yapılması sayesinde eğlenceli anlarında güzel bir fon oluşturuyor. Bununla beraber mekanın kendi fotoğrafçısı bulunuyor. Profesyonel bir destek almak istersen mekan yetkilileriyle anlaşmaya varabilirsin. Böylece gecenin her anı senin için en iyi şekilde ölümsüzleşiyor.

Seyr-i Göl Mira Wedding Adresi

Mira Wedding’in bulunduğu Avcılar ilçesi, ulaşım açısından kolaylık sunuyor. Mekanın tam konumu merkezi bir lokasyonda olduğu için çeşitli vasıtalarla ulaşım sağlanıyor. Otobüs, minibüs, taksi, metrobüs gibi araçlar tercih edilebilir. Özel araçla da gitmek mümkün.

Adres: Firuzköy, Seyr-i Göl Mira Wedding, Yediveren Sokak, Avcılar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün konsepti, kokteyli nikah, nişan, after party, bekarlığa veda ve daha birçok organizasyon yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ebru Alsaç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ