Seyr-i Göl Mira Wedding

2024 Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Kokteyl
110 TL
170 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
min
|
600
max
Kapalı Davet Alanı
30
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
150
min
|
600
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı

Olanaklar

DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi

Seyr-i Göl Mira Wedding Hakkında

Kaliteli, şık ve zarif mekanda evlilik teklifi alma hayalin varsa sana güzel bir öneriyle geliyoruz. Avcılar ilçesindeki Seyr-i Göl Mira Wedding, aradığın ve hayalindeki o mekan olabilir. Tasarımı ve dekorasyonuyla göz dolduran kır bahçesi, açık havada evlilik teklifi organizasyonu için uygunluk gösteriyor. Eğer çift kişilik organizasyon planlanıyorsa paket, kalabalık etkinlik düşünülürse davet için kişi başı fiyatları belirleniyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Mira Wedding, etkinlikleri en güzel şekilde geçirebilmen için iki farklı alan sunuyor. Kapalı ve açık olarak karşına çıkan davet alanları arasından organizasyon uygunluğuna göre seçim yapabilirsin. Açık alanda 150 – 500 kişilik davetler verilebiliyor. Evlilik teklifi için yakınların ve sevdiklerin de olduğu bir planlama yapılıyorsa bu alan çok daha uygun olacaktır.

Kapalı alanda ise 30 – 100 kişi ağırlanabiliyor. Hem butik hem de orta büyüklükte bir organizasyon düşünüyorsan senin için en ideali bu salonu tercih etmek olabilir. Ancak baş başa edilmesi planlanan evlilik teklifleri için iki alandan herhangi birini seçebilirsin.

Seyr-i Göl Mira Wedding Evlilik Teklifi Fiyatları

Seyr-i Göl’de evlilik teklifi için fiyat skalası oldukça geniş. Her bütçeye uygunluk gösteren bir alternatif bulunuyor. Kokteyl organizasyon fiyatları 110 – 170 TL arasında değişiyor.

DüğünYardımcısı.com aracılığıyla indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsan ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Sunduğu Hizmetler

Mira Wedding bünyesinde organizasyonlar için çeşitli imkanlar tanınıyor. Bunların başında DJ ve orkestra temini yer alıyor. Eğlencenin yüksek olduğu bir evlilik teklifi organize etmek istersen mekan bu hizmet sana sunuyor. Ayrıca fotoğraf köşesi alan tasarımı ile her davetin için çift fotoğraflarına bu köşede yer veriliyor.

Fotoğraf ve video çekim hizmetini de kendi profesyonel kadrosunda bulunduran mekanda davetinin her anı karelerle ölümsüzleşiyor. Evlilik teklifi alırken ve gece boyunca fotoğraf ve videolar ile bu anları hayatın boyunca tekrar, aynı etkide yaşayabilirsin. Mekanda ayrıca kır düğünü ve after party gibi farklı organizasyon türlerinde de hizmet alabilirsin.

Seyr-i Göl Mira Wedding Nerededir?

Avcılar ilçesi Firuzköy mevkiinde yer alan mekan, İstanbullu çiftlerin gözde yerleri arasına giriyor. Ulaşımını otobüs, metrobüs, metro veya dolmuş aracılığıyla sağlayabilirsin. Dilersen özel aracınla da mekana gidebilirsin. Direkt veya aktarmalı bir şekilde en kısa sürede şehrin her noktasından kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Adres: Firuzköy, Seyr-i Göl Mira Wedding, Yediveren Sokak, Avcılar / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün konsepti, kokteyli nikah, nişan, after party, bekarlığa veda ve daha birçok organizasyon yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ