Show Life Organizasyon

2024 Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Sandalye kiralama ve süsleme
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Deniz kenarında

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Volkan Gösterisi
Menüde değişiklik
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Alkol Servisi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Evlilik teklifi seti

Show Life Organizasyon Hakkında

Denizin üzerinde, eşsiz İstanbul manzarasına karşı evlilik teklifi organizasyonu düzenlemek ister misin? Cevabın “Evet” ise İstanbul Beşiktaş lokasyonunda bulunan Show Life Organizasyon senin de tercihin olmalı. Organizasyon firması, hayallerindeki evlilik teklifini 500 TL’den başlayan paket fiyatları ile organize ediyor. Organizasyon hakkındaki tüm detaylar yazımızın devamında.

Mekan Özellikleri

Show Life Organizasyon, 8-60 kişi kapasitesine sahip çeşitli yat kiralama imkanları sunuyor. Bütçenizi sarsmayacak şekilde sana özel paket seçenekleri ile farklı konseptler oluşturuyor. Sevdiklerinle geçireceğin bekarlığa veda, yıl dönümü, doğum günü ve sünnet organizasyonlarını düzenleyerek heyecanına ortak oluyor.

Organizasyon firması, mekan kısıtlamasına gitmeden istediğin yerde organizasyonunu düzenliyor. Firma; yat, tekne, kumsal, doğa, sinema, helikopter ve ev gibi birçok yerde kutlama imkanını sana getiriyor. Firma, kendi lezzetini oluşturman için yemek menüsünde değişiklik imkanı da sunuyor.

Yemeğinin yanında eşlik edecek alkollü veya alkolsüz içecek servis seçenekleri de senin tercihine bırakılıyor. Sevgiline hayallerindeki gibi bir evlilik teklifi yapabilmek için, firma ile etkinlikten 5 gün önce irtibat kurabilirsin.

Sunulan İmkanlar

Show Life Organizasyon, sevgilinin ayağını yerden kesecek bir evlilik teklifi için tüm olanaklara sahip. İstediğin mekan, sevgilinin seveceği şekilde balon ve çiçeklerle bezeniyor. Lazer, havai fişek ve volkan gösterileri ile sevgiline İstanbul manzarasında evlenme teklifi yapma fırsatını yakalayabilirsin.

Canlı müziğin bulunduğu organizasyonda, müziğin ahengiyle sevgilini etkileyecek ve ona olan aşkını anlatabileceksin. Show Life Yatçılık, isteğin doğrultusunda yemek, pasta veya kokteyl servisiyle damakları şenlendiriyor. Fotoğraf ve video çekimiyle de aşkına şahitlik ediliyor.

Show Life Organizasyon Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Show Life Yatçılık, dillerden düşmeyecek bir akşam için bütçene uygun paket seçenekleri sunuyor. Evlilik teklifi organizasyonun için başlangıç paketini tercih edersen, fiyatları 500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketi seçmen halinde de, fiyatlar 750 ila 1000 TL aralığında yer alıyor.

En net fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Show Life Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Show Life Yatçılık, İstanbul’un Beşiktaş semtinde konumlanıyor. Merkezi konuma sahip olan firmaya, özel aracınla gidebileceğin gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsin. M2 metro istasyonu, D-36 dolmuşu veya 129T 63, 55B, 28T ve 29C numaralı otobüsler vasıtası ile ulaşabilirsin. Açık adresi ise şöyledir:

Sinanpaşa Mahallesi, Okcu han, Leşker Sokak. No: 3, Daire: 7, 34353 Beşiktaş, İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan süsleme ve mekan giydirme, pasta, ses-sahne hizmetleri ve ışıklandırma başlangıç paketi içerisindedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; catering hizmeti, canlı müzik temini, fotoğraf ve video çekimi, volkan şovu ve havai fişek gösterisi yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma; alkol servisi ve menü değişimi gibi avantajlar sunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Organizasyon firması evlilik teklifi organizasyonları dışında; yıl dönümü, doğum günü, sünnet töreni ve bekarlığa veda gibi etkinlikleri de organize ediyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Show Life Organizasyon ile evlilik teklifi organizasyonu için en az 5 gün öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İstanbul'un Beşiktaş semtinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kristal şamdanlar, renkli çiçekler ve balonlar ile yat, evlilik teklifi organizasyonun için hazırlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ