Sinem Özkılıç Haute Couture

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Sinem Özkılıç Haute Couture Hakkında

En özel gününde sihirli elleriyle tüm heyecanına ortak olacak Sinem Özkılıç Haute Couture ekibi, heyecanla seni hayallerindeki gelinliğe kavuşturmayı bekliyor. Sen de bu uzman ekiple bir araya gelerek hayal ettiğin tüm ayrıntıların hayat bulmasını istersen İzmir, Konak konumunda hizmet veren firmaya davetlisin. Gelinlik fiyatları 3000 TL olan firma ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsan doğru adrestesin.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Tüm özel ve hazır dikim modeller senin hizmetinde! Dilersen geniş yelpazesi ile sana çoklu seçenek sunacak hazır modelleri inceleyerek tercih edebilirsin. Dilersen de o özel günde kendini nasıl görmek istediğini Sinem Özkılıç’a söylemen yeterli. Hayalini kurduğun her şeyi gerçeğe dönüştürecek ve senin tarzına uyarlayacak.

Ayrıca her anlamda yanında olarak seni motive edeceklerini garanti ediyoruz. Sadece gelinlik değil nişanlık, abiye gibi hizmetleri de mevcut. Nişan törenin ve kına gecende de Sinem Özkılıç Haute Couture ile ışıldaman mümkün.

Tüm bunların yanında ayakkabı, düğün kesesi, duvak, eldiven gibi olmazsa olmaz aksesuarları da sana temin ediyor. Saçın ve makyajın konusunda öneriler sunarak seni tam anlamıyla profesyonel bir şekilde düğününe hazırlıyor.

Sinem Özkılıç Haute Couture Gelinlik Modelleri

Hayalini kurduğun her kesim, model ve kumaşa ulaşabilmen mümkün. Balık, prenses, düz kesim, A kesim gibi modellerin arasında kaybolmaya hazır ol. Hellenistik tarzdan parıltılıya kadar her çeşit model bulunuyor. Bu sayede her tarza yakın modelleri inceleyerek sana en uygun olanına karar verebilmen en önemli avantajlardan biri.

Duvak, ayakkabı gibi aksesuarlar ise gelinliğine uygun olarak belirleniyor. Söz konusu çeşitlilik bu aksesuarlarda da geçerli oluyor. Sinem Özkılıç Moda Evi, A’dan Z’ye tüm aşamalarda seninle birlikte bu heyecana ortak oluyor.

Sen de istediğin tarz ve kesimdeki gelinliğe kolaylıkla ulaşmak ve DüğünYardımcısı.com’a özel sunulan fırsatları incelemek istersen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Sinem Özkılıç Haute Couture İzmir Gelinlik Fiyatları

Hazır dikim modeller ve deneme provaları gibi hizmetlerin dahil olduğu başlangıç paket fiyatı 3000 TL’den başlıyor. Bu pakete ek olarak sunulan hizmetler ve özel fiyatlar hakkında bilgi almak istersen bize ulaşabilirsin. İndirimli fiyatları kaçırmamak için hemen sayfanın üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Sinem Özkılıç Haute Couture Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren modaevi, merkezi konumu sayesinde müşterilerine ulaşım kolaylığı sağlıyor. Tüm bu ayrıcalıkların sunulduğu firmaya ulaşmak için gitmen gereken yer; Gündoğdu Meydanı. Çevre ilçelerden de toplu taşıma araçları sayesinde rahatlıkla ulaşım sağlayabilmen mümkün. Firmanın açık adresi ise şöyle;

“Cumhuriyet Bulvarı, Gündoğdu Meydanı, Nema Apartmanı, No:211, Kat:2, Daire:2, Alsancak / Konak / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel tasarım modeller, hazır modeller, tüm prova hizmetleri, hafta sonu hizmetleri her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Modaevi; duvak, bolero, gelin kesesi, ayakkabı gibi tamamlayıcı aksesuarlar temin etmesi ile farklılaşıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik modellerine ek olarak nişanlık, kına gecesi kıyafetleri ve abiye gibi model üretimi ve temini sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Sinem Özkılıç Haute Couture ile 4 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

Sinem Özkılıç Haute Couture tarafından 4 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ