Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
80 TL
80 TL
Pasta - Meşrubat
80 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Konaklama
50
Otopark
100

Olanaklar

Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras Hakkında

Hayatınızın en önemli anlarına şahitlik edecek olan Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras ile hizmet vermektedir. Mekan İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunmasından ötürü şehir merkezi konumundadır. Oldukça kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bu mekanda otopark ve vale hizmeti mevcuttur. Davetlilerinizin hem özel araçları ile hem de toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilmesi, mekanı çekici kılmaktadır.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras Olanakları

Uzun yıllardır sektörde emin adımlarla ilerleyen Şişli Öğretmenevi, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla fark yaratmaktadır. Her türlü organizasyon çeşidini kaldırabilen davet alanlarıyla sizlere unutulmaz organizasyonlar yaşatmaktadır. Düğün, söz ve nişan töreni, kına gecesi, sünnet düğünü gibi birçok davetiniz için profesyonel bir şekilde hizmet vermekten gurur duymaktadır. Şişli Öğretmenevi  tüm etkinlikleriniz için yeterli kişi kapasitesi ve imkanlara sahiptir. Organizasyon türüne ve konseptinize göre değişiklik gösteren davet alanları dört mevsim boyunca hizmet vermektedir. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmek adına titizlikle çalışan Şişli Öğretmenevi ekibi ile gerçekleştireceğiniz davetlerinizi eşsiz kılabilirsiniz.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras panoramik manzarası ile sizleri etkileyecek ve değerli misafirlerinizi hayran bırakacaktır. Oldukça ferah bir şekilde tasarlanan davet salonlarının kolonsuz olması sebebiyle, davetlerinizin görselliğini bozma gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple tüm davetlilerinize daha rahat bir görüş açısı sunulmaktadır. Kapalı alan kapasitesi 300 ile 400 kişiyi ağırlayabilmektedir. En değerli anlarınıza eşsiz deniz manzarasının güzelliği eşlik edecektir. Dilerseniz davetlerinizi açık alanda gerçekleştirme imkanınız mevcuttur. Sizlerin konforu göz önünde bulunarak dizayn edilen bu alanda, napolyon sandalyeler ve yuvarlak masa düzenleri tercih edilmiştir. Genel olarak zerafeti temsilen beyaz tonlara dekore edilmiş olan Şişli Öğretmenevi, dilediğiniz renkte sandalye süslemeleri yapabilmektedir.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Teras bünyesinde dilerseniz davetlerinizi yemekli olarak gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Mekanın mutfak ekibi saat 22.00’a kadar hizmet vermektedir. Eğer mekanın sunduğu menülerden tatmin olmazsanız, catering hizmetini dışarıdan karşılayabiliyorsunuz. Bu konuda Şişli Öğretmenevi sizleri, davetinize en uygun olan seçeneği tercih etmeniz için özgür bırakıyor. İşletme olarak son derece müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır. Bu sebeple dilediğiniz tüm detayları yerine getirmek ve sizleri olabildiğince iyi ağırlamayı görev bilmektedirler. Sizde unutulmaz bir davet gerçekleştirmek istiyorsanız bu mekanı kesinlikle tercih etmelisiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Mekan sizlere hem deniz manzarası hem de şehir manzarası sunmaktadır. Mekan Şişli ilçesinde yer almaktadır. Teşvikiye durağına oldukça yakın bir konumdadır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilinmiyor

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı ekibi mevcuttur. Bu sebeple dışarıdan getirilmesi uygun değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama seçeneği 50'den azdır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fatma Karalok
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ