Siyah Beyaz Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Hakkında

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve son teknoloji ekipmanları ile farklılaşıyor. Ankara, Çankaya ilçesinde hizmet sunan stüdyo alanında profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile dış çekim alanında ön plana çıkıyor. Üstelik paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Firma ile ilgili tüm bilgiler içeriğimizin devamında yer alıyor:

 Dış Çekim Olanakları

Stüdyo Siyah Beyaz ekibi, düğün günün boyunca her anında yanında olarak bu özel anları senin için ölümsüzleştiriyor. Dış çekim için hayallerindeki mekanı stüdyo ekini ile paylaşman yeterli oluyor. Dilediğin her alanda çekim yapılabiliyor.

Özellikle Ankara’nın tarihi mekanları ve doğasının arka plan olarak kullanıldığı fotoğraflar ön plana çıkıyor. Dilersen son zamanların trendleri arasında yer alan save the date çekimi de gerçekleştirilebiliyor. Böylece bu mutlu gününü tüm sevdiklerine davet öncesinde duyurabilme imkanın da bulunuyor.

Düğün telaşından uzak ve daha rahat bir çekim gerçekleştirmek istersen de trashday çekimi ile doğallıkla birleşen eğlenceli karelere sahip olabiliyorsun. Mekan bünyesindeki tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçmelisin.

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Hizmet Yelpazesi

Düğün fotoğrafçılığı haricinde diğer özel günlerin için de firmadan hizmet alabilirsin. Sünnet düğününden konsept çekimlerine kadar geniş bir yelpazede çekim yapılabiliyor. Hepsinin ortak noktası ise her alanda sunulan profesyonellik oluyor.

Stüdyo ekibi dış çekimleri yalnızca Ankara’da değil dilediğin şehirde gerçekleştirilebiliyor. Tüm süreç gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda belirlenen planlamalara göre yönetiliyor.

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Firmanın ortalama olarak paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Dilediğin hizmetler doğrultusunda değişiklik göstererek şekilleniyor. Stüdyo her bütçeye hitap edecek paket hizmetleri barındırıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl Gidilir?

Stüdyo Siyah Beyaz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde kolaylıkla ulaşabileceğin noktada yer alıyor. 407, 413-7 ve 440-5  numaralı otobüs hatları mekanın yakınından geçiyor. Kendine ait bir araç ile de kolaylıkla ulaşımını sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:
“Tunalı Hilmi Caddesi, Numara: 7 /A, Çankaya/ANKARA.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi çekimlerin orijinal teslimi ve ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi ve  katalog çekimi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten en az 2 hafta öncesinde stüdyo ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan stüdyo talep doğrultusunda farklı şehirlerde de hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Dış çekim gerçekleştirildikten 2 hafta sonra albümlerin teslimi sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ