Solo Müzik

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Solo Müzik Hakkında

İstanbul Beşiktaş lokasyonunda konumlanan ve çiftlere eğlenceli saatler yaşatan Solo Müzik detayları mutlaka ilgini çekecek. Hayalini kurduğun en mutlu günün için düğün orkestrası arıyorsan, doğru adrestesin. Düğün orkestrası ve dj olarak hizmet vermesi ile de dikkat çekiyor. Orkestra fiyatları ise, 1000 TL’den başlıyor. Seni daha da heyecanlandırmadan hadi detaylara geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Solo Müzik, düğünün yanı sıra; nişan törenleri, yılbaşı eğlenceleri, kurumsal etkinlikler ve partiler gibi toplu davetlerde sahne alıyor. Organizasyonun türünü ayırt etmeden hepsinde aynı iş disiplini ve ciddiyet ile hizmet veriyor. Orkestra, çıkacakları mekanın ses ve ışık sistemleri gibi ekipman düzenlemelerini de ayarlıyor.

Her şeyi özenle planlayan Solo Organizasyon & Menajerlik, İstanbul dışında da hizmet veriyor. Yer ve zaman fark etmeksizin en mutlu gününü daha da güzelleştirmek için performans sergiliyor. Senin veya davetlilerinden birinin istek parça talebi olursa da memnuniyetle yerine getiriyor. Sen de hayalini kurduğun düğünü yaşamak istersen, firma ile etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Düğün Orkestrası Olanakları

Solo Organizasyon & Menajerlik, düğün gününde herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına düğünden önce sen ve eşin ile görüşme düzenliyor. Toplantı hassasiyetinde geçen görüşme esnasında düğüne dair bilmeleri gereken tüm detayları ve isteklerini dinliyor. Planlama toplantısı sayesinde, müzik zevkine göre repertuar oluşturuyor.

Ek olarak, repertuarda değişiklik isteme hakkına da sahipsin. Seni ve davetlilerini mutlu etmek amacıyla titizlikle hazırlık yapılıyor. Böylece, Salo Müzik, düğün gününde seni hayal kırıklığına uğratmıyor. Sana özel müzik listesi hazırlandığını da söylemeden geçmeyelim. Orkestra ile ilgili tüm detayları öğrenmek için ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsin.

Solo Müzik Düğün Orkestrası Fiyatları

Seçkin ve deneyimli müzisyenlerden oluşan orkestra, fiyat konusunda da çiftlerin yüzünü güldürüyor. Fiyatları; performans süresine, etkinlik türüne ve müzisyen sayısına göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketinin fiyatı, 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil pakette ise, fiyatlar 2000 TL’den başlayıp yükseliyor. Cep yakmayan fiyatlar karşılığında en mutlu gününü şahane bir eğlenceye çevirebilirsin.

Güncel paket fiyatları ve içerikleri hakkında bilgi almak istersen, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Solo Müzik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde konumlanıyor. Levent semtine hem toplu taşıma aracı hem de özel araç ile kolaylıkla gidebilirsin. 27T, 41ST ve 65A numaralı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsin. M2 metro istasyonu vasıtasıyla da gidebilmen mümkün.

Firma açık adresi ise şu şekilde;

Sultan Selim Cad. No:58/6 4. Levent – Beşiktaş/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; DJ ve müzik grubu, ses ve sahne ekipmanları yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Karşılama müzik grubu temini, kişiye özel hazırlanan müzik listesi ve orkestra her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kaliteli ses ve sahne ekipmanları, fasıl grubu ve karşılama kokteyli hizmetleri gibi avantajlar bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış ve baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü ve kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve söz etkinliği, parti, piknik ve sünnet düğünü gibi tüm özel günlerinde hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Solo Müzik ile düğün orkestrası için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'de hizmet veren Solo Müzik, İstanbul'un Beşiktaş semtinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ