Sophia Çekmeköy

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
95 TL
95 TL
Kokteyl
75 TL
75 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.500
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.500
max
Otopark
500

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Sophia Çekmeköy Hakkında

Nişan ve söz mekanı arayışında isen İstanbul Çekmeköy ilçesinde hizmet veren Sophia Çekmeköy arayışını sonlandırabilir. Çünkü sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatları ile birçok çiftin nişan organizasyonu için ilk başvurduğu yer burası oluyor. Hayatının en mutlu günlerinden birisini hiçbir sorun yaşamadan geçirmek istiyorsan Sophia’yı mutlaka listene eklemelisin. Mekanın sunmuş olduğu nişan organizasyonu fiyatı ise yalnızca 75 TL’den başlıyor.

Sophia Çekmeköy Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanda nişan ve söz organizasyonunu düzenlerken tabi tutulacağın fiyat aralığı tamamen senin tercihlerin doğrultusunda belirleniyor. Yani davet tarihin, davetli sayın, sunmak istediğin menü ve talep ettiğin hizmetlere göre fiyatlar şekilleniyor.

Hem yemekli davetlerin fiyatları hem de kokteyl davetlerin fiyatları neredeyse aynı. Her iki türde de hafta içi 75 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor. Hafta sonu nişan organizasyonları için de sunulan başlangıç fiyatı 95 TL olarak belirlenmiş.

Hizmet Yelpazesi

Sophia Çekmeköy tarafından sunulan hizmet yelpazesi oldukça geniş ve avantajlı. Hayalindeki nişan organizasyonunu hayata geçirmek için çalışacak olan organizasyon sorumlusu ve ekibi ile düzenleyeceğin toplantıda tüm ayrıntılara karar verebilirsin. Catering hizmetinden multimedya ekibi teminine, servis ve hizmet elemanından sahne sistemlerine birçok şey mekan tarafından sana sunuluyor. Dekorasyon ve mekan süsleme için de öncelik senin isteklerin oluyor.

Sophia Çekmeköy sadece nişan ve söz organizasyonları için değil diğer özel gün davetleri ve kurumsal etkinlikler için de tercih ediliyor. Burada düzenleyebileceğin diğer etkinlik türlerinden birkaçı ise şöyle; düğün, kına gecesi, after party, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower ve mezuniyet partisi.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Mekan son derece yaratıcı ve şık bir şekilde dizayn edilmiş. Gümüş renk tonlarının ağırlıklı olduğu davet salonunda şeffaf sandalye kullanımı ise mekana güzel bir dokunuş katmış. Geniş bir dans pisti de bulunan kapalı davet salonunun kapasitesi ise tam 750 kişilik.

Sophia Çengelköy nişan ve söz organizasyonların için bir de açık davet alanı seçeneği sunuyor. Bu davet alanının kapasitesi de 1000 kişi ile sınırlı. Kalabalık davet organizasyonları için ideal olan salon çim zemin ile kaplı.

Sophia Çekmeköy Nerededir?

İstanbul Çekmeköy konumunda bulunan Sophia’ya İster Avrupa Yakası’ndan istersen de Anadolu Yakası’ndan ulaşımını kolaylıkla sağlayabilirsin. Mekanın açık adresini senin için aşağıya ekliyoruz;

Taşdelen Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Taşdelen Caddesi, No:1 Çekmeköy/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, servis elemanı, düğün pastası, mekan süsleme, fotoğraf ve video çekimi, orkestra ve sahne sistemleri yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Vale hizmeti ve after party alanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, mezuniyet partisi ve balo etkinlikleri düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Geniş bir alanda yer alması yönünden dekorasyon açısından birçok özelliğe sahip. Merdivenler, büyük beyaz kayalar, beyaz masa ve sandalyeler, tüller gibi her ayrıntı özenle dizayn edilmektedir.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı konseptte hizmet veren iki farklı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan yemek menüsü tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda oluşturuluyor. Servis gece 00.00'a kadar hizmet vermektedir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul Çekmeköy merkeze 8 dakikalık mesafede yer alması yönü ile şehirden sizi koparmadan dilediğiniz kır düğününe kavuşma olanağına sahipsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda ses sistemine verilen önem dikkat çekici. Dj kabini bulunan mekanda gece 00.00'a kadar eğlencenizi sürdürebilirsin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Doğanın güzellikleri yanında Sophia Garden tarafından oluşturulan seçenekler sayesinde birçok yerde güzel anlarınızı ölümsüzleştirmeniz mümkün. Düğün salonun geniş ve güzel bahçesi için fotoğraf çekimleri için birebirdir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ