Star Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Trashday

Star Fotoğrafçılık Hakkında

En özel gününü Star Fotoğrafçılık ile ölümsüzleştirmek ister misin? İzmir’in Narlıdere ilçesinde bulunan firma, genç çiftlerin gözdelerinden! Dış çekim alanında uzman ekip sektördeki tecrübesiyle çiftlerin isteklerini birleştirerek ortaya harika işler çıkartıyor. Üstelik fiyatları da 1000 TL’den başlıyor. Stüdyo ile ilgili tüm bilgiler ise içeriğimizde yer alıyor:

Hizmet Yelpazesi

Mutlu anları ölümsüzleştirmeyi ilke edinen ekip, en doğal pozları en güzel şekilde yakalıyor. Organizasyon tarihinden 3 hafta öncesinden stüdyo ile iletişime geçmen yeterli oluyor. Star Fotoğrafçılık, sadece dış çekim alanında hizmet vermiyor.

Düğün belgeseli, hikayesi, nişan, katalog, konsept çekim, save the date ve trashday gibi konseptlerle geniş bir çekim yelpazesi sunuluyor. Tüm çekimler son moda trendlerine uygun planlamalarla gerçekleştiriliyor.

Star Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Dış çekimlerde son kalite kamera ekipmanları kullanılıyor. Tüm süreç boyunca gelin ve damat adaylarının istekleri en ön planda yer alıyor. Yapılan ön görüşme ile çiftlerin seçtikleri dış çekim mekanları belirleniyor. İçerisinden en uygun olanı belirlenen ortak kararla seçiliyor.

Stüdyo İzmir’de yer alsa da, sadece İzmir’de değil Türkiye’nin birçok ilinde çekim yapabilme fırsatı bulunuyor. Ekip ayrıca, kombin ve aksesuarların için de sana fikirler vererek yardımcı oluyor.

Belirlenen konseptlere uygun olacak seçimler yapılıyor. Üstelik DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla yararlanmanı sağlıyor.

Star Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki farklı paket seçeneğine sahip olan stüdyonun fiyatları alacağın hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paket fiyatları 1000 TL’den başlayan Star Fotoğrafçılık’ın her şey dahil paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

Stüdyo tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli dış çekim fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Star Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, İzmir’in Narlıdere ilçesinde faaliyet gösteriyor. Ön görüşme yapmak istersen toplu ulaşım araçları ile stüdyoya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 5, 551, 8, 981, 321 numaralı otobüs hatlarından faydalanabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

‘’Çamtepe Mevkii, Mithatpaşa Caddesi, Numara: 263/B, Narlıdere / İzmir.’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimi, ekip temini ve stüdyo çekimleri başlangıç paketi içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog, nişan, konsept çekimi, save the date ve trashday gibi konseptlerde hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 3 hafta öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir başta olmak üzere tüm illerde hizmet verilmekte.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler ortalama olarak 6 hafta gibi bir sürede teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ