Stüdyo Ayça

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Stüdyo Ayça Hakkında

Firma Ankara Etimesgut mevkiinde konumlanıyor. Bir düğün fotoğrafçısı olarak çok güzel işlere imza atan Stüdyo Ayça, Ankara’da son zamanlarda popüler isimler arasında yer alıyor. Dış çekim fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Stüdyo Ayça çiftleri en güzel ve en mutlu halleriyle fotoğraflıyor. Peki Stüdyo Ayça bir düğün fotoğrafçısı olarak sana neler sunuyor? Mekan konusunda özgür bırakılıyorsun. İstediğin şehirde, hatta istediğin ülkede çekim yapma şansına sahip oluyorsun. Bu da senin için çok büyük bir avantaj oluyor.

Kendini özgür hissettiğin fotoğraflar görmek istiyorsan sana “Trashday” seçeneği sunuluyor. Son zamanların yeni trendi “Save the date” konsepti de sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Firma sadece düğün değil aynı zamanda nişan fotoğrafları da çekiyor. Ayrıca düğün belgeseli, hikayesi ve klibi de bu ekibin iddialı olduğu konular arasında yer alıyor.

Dış Çekim Olanakları

Ayça Fotoğrafçılık işinde en iyileri tek bir çatı altında birleştiriyor. Bu ekiple çekim öncesinde bir araya gelip isteklerini konuşuyorsun. Sunulan seçenekleri değerlendirip kararını veriyorsun. Sonrasında ise pek bir şey yapmana gerek olmuyor. Sen çekim günü sadece süslenip geliyorsun. Tüm ekipmanları ve aksesuarları hazırlıyor. Yüksek çözünürlükte fotoğraflar elde etmek için en kaliteli ekipmanları kullanıyor. Çekim günü elde edilen fotoğraflar arasından en iyisini seçme görevi de sana düşüyor.

Stüdyo Ayça Dış Çekim Fiyatları

Firma başlangıç paketi ve her şey dahil paket olmak üzere iki seçenek sunuyor. Başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket fiyatı ise 1500 TL olarak belirleniyor. Dış çekim fiyatları, almak isteyeceğin ekstra hizmetlere bağlı olarak değişiyor.

“Ücretsiz teklif al” formunu doldurarak daha fazla bilgi sahibi olabiliyorsun.

Stüdyo Ayça Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Etimesgut lokasyonunda bulunan Ayça Fotoğrafçılık, merkezi bir konumda bulunuyor. Açık adres şöyle:

Dolphin AVM, Eryaman, 06824 Etimesgut / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ