Sukulent Bahçesi

2024 Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5 TL
Her Şey Dahil Paket
8 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Fide / Çiçek
Kokulu taş
Lavanta keseleri
Sabun
Şehir dışına gönderim

Sukulent Bahçesi Hakkında

Sukulent Bahçesi, Etimesgut’ta bulunan bir nikah şekeri ve hediyelik tasarım atölyesidir. Düğün, nişan, nikah, baby shower, yıl dönümü, kurumsal etkinlik tanıtımları gibi çok çeşitli organizasyonlara özel hazırlanan hediyelik modellerinden dilediğini tercih edebilirsin. 8 TL’den başlayan tane fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Sukulent Bahçesi Özellikleri Nelerdir?

Sukulentler kaktüs familyasına ait bitkiler aslında. Son zamanlarda nikah şekeri ve hediyelik kısmında sadece şeker dağıtılmıyor. Bu konuda çeşitli fikirler ve alternatifler var. Bunlardan biri de bu küçük bitkiler.

Sukulentler estetik olarak da oldukça hoş görünen bitkilerdir. Çokça tercih edilmelerinin sebeplerinden biri de bu. Aynı zamanda bakımı da kolay. Hediye verdiğin insanlar evlerinde kolaylıkla bakımını yapabilirler.

Üzerinde gelin damat ismi, nikah tarihi gibi detaylar yer alan küçük notlar da bulunuyor. Sukulentlerin uzun ömürlü olması sayesinde yıllarca anı olarak durabilirler.

Sunduğu Hizmetler

Sukulent Bahçesi bünyesinde 28 çeşit sukulent bulunuyor. İstediğin şekilde süsleniyor. Kişiye özel tasarımla yapılan süslemeler sukulentlere çok yakışıyor. Rengarenk kumaşlar, çuval kumaşları, tüller gibi son zamanların trendleri olan aksesuarlarla süsleniyor.

İstediğin model, süsleme malzemesini seçtikten sonra 2 hafta gibi kısa bir sürede hazırlanıyor. Böylece organizasyonundan 3 hafta önce iletişime geçmen yeterli oluyor.

Sukulent Bahçesi, özel günlerin için sukulentleri hazırlamanın yanında lavanta keseleri, sabun, kolonya şişesi, makaron, cup cake, kokulu taş gibi çeşitler de sunuyor. Özel tasarım olarak hazırlanan sukulentler kargo ile şehir dışına da gönderim yapılabiliyor.

Sukulent Bahçesi Nikah Hediyeliği Fiyatları

Sukulentlerin tasarımı, süslemesi gibi etkenler fiyatları değiştirebiliyor. Genel olarak fiyatlar 5 TL’den başlıyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak istersen sayfanın üstündeki ‘Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir?

Firma Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunuyor. Ama sukulent ve hediyelikler için firmaya gitmene gerek yok. İnternet üzerinden de satış yapılıyor. Yukarıda bulunan butondan teklif alıp sipariş verebilirsin.

Eğer sen de nikah şekeri yerine alternatif bir hediyelik arıyorsan bizce bu sukulentler şahane bir alternatif. Değerlendirip karar vermek istersen firma ile iletişime geçmen yeterli. Böylece farklı tasarımları da görmüş olursun.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Lavanta keseleri, kokulu taşlar, sabun, makaron, cupcake.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm Türkiye'ye hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Saman kağıdı, çuval kumaşı ve tüllerle süsleme seçenekleri bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

2 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ayşegül Erten
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ