Süslübahçe Cafe & Restaurant

2022 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
120 TL
150 TL
Pasta - Meşrubat
7.000 TL
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
250
max
Otopark
20

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Kış bahçesi
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Çocuklar için Oyun Alanı

Olanaklar

Animatör
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Yaz aylarına özel klima
Yöresel oyun ve dans grupları
Kişiye özel tasarım
Fide / Çiçek
Yemek Servisi
Kişiye özel yazı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süslübahçe Cafe & Restaurant Hakkında

Süslübahçe Cafe Restaurant nişan ve söz etkinlikleri için seni İstanbul Çekmeköy’de bekliyor.mekanın açık ve kapalı davet alanlarında keyifli bir nişan töreni yapabilirsin. Konuklarına yemekli ve kokteyl menülü ikramlar seçebilirsin. Kişi başı 120 TL’den başlayan Çekmeköy nişan fiyatlarını değerlendirebilirsin.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Süslübahçe Restaurant açık ve kapalı alanlarının kapılarını senin için aralıyor. Açık ve kapalı alan 250 kişilik kapasite sunuyor. Otopark avantajı ile tüm konukların özel araçla gelebilir. Açık davet alanı doğa manzaralı, çim zemin üzerine kurulu ferah bir ortam sunuyor.

Supla, şamdan yapay çiçek detayları ile süsleyebileceğin mekan konsepte uygun hale getiriliyor. Kış ve kır bahçeleri herkes tarafından beğeniliyor. Mekanda kına gecesi, düğün, doğum günü partisi, mezuniyet töreni, kutlama, açılış, bayi toplantısı gibi etkinliklerini planlayabilirsin.

Sunulan Hizmetler

Süslübahçe Cafe Restaurant yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile herkesin damağında iz bırakıyor. Catering ile çalışma avantajı da sunan mekanın profesyonel bir mutfak ekibi sunuyor. menü tadımı ve menüde değişik yapabilirsin. Dünya mutfağından lezzetler sunan mekan yüze yakın ikram seçeneği sunuyor. Diyabet, kosher, vejetaryen menüler bulunuyor. Fajita, çökertme kebabı, kremalı bonfile mekanın özel ana yemekleri arasında yer alıyor. Salata çeşitleri, Wrap ve sandviçler de sık sık tercih ediliyor. Nişan törenlerinde fiks menü seçenekleri daha çok tercih ediliyor.

Mekanın kapalı alanı sade ve şık bir dekorasyon sunuyor. Masalardaki yapay çiçekler, tüller, şamdanlar ile nişan konsepti oluşturuluyor. Balon seçenekleri ve renkli masa örtüleri de uyumlu ir görüntü sunuyor. Dj ve orkestra düğün tadında bir davet için sana seçenekler sunuyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile her an ölümsüzleştiriliyor.

Süslübahçe Cafe Restaurant Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanın yemekli ve kokteyl fiyatları değişiklik gösteriyor. Yemekli fiyatları kişi başı 150 – 200 TL, kokteyl ise 120 – 150 TL arasında değişiyor. Boş mekan kiralama hafta sonu gündüz 7.000 TL, akşamları ise 10.000 TL civarında seyrediyor. Hafta içi davetlerinde boş mekan kiralama ise sadece 7.000 TL.

Dilersen mekan hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Süslübahçe Cafe & Restaurant İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde yer alıyor. Mekana M5 metro, 14ÇK, 14SB otobüs hatlarıyla gidebilirsin. Açık Adres: Mehmet Akif Mahallesi Erge Sokak No:1/1-C Çekmeköy İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mekanımızda istediğiniz menüleri hazırlıyor ve menüyü deneme olanağı sunuyoruz. Arzu ederseniz menüde değişiklik yapma hakkınızı da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yemek servisini de biz gerçekleştiriyoruz. Süslü bahçe’de gelin odasıyla beraber otopark da bulunuyor. Nişan tepsisi ve nişan çikolatası gibi detayları da bizden temin edebilirsiniz. Müzik yayını veya dj performansı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Süslü Bahçe Cafe & Restaurant İstanbul Çekmeköy’de kapalı ve açık alanlarımızı sade ve zarif bir şekilde dekore ediyoruz. İki davet alanımızda da örnek masa hazırlıyoruz. Mekan süslemelerinin tamamı da bize ait. ●açık alanımız camekan özelliğiyle ferah bir atmosfere sahip. Camekan sayesinde mekanımızı çevreleyen meyve ağaçlarını, gülleri ve diğer bitkileri rahatça görebilirsiniz. Burada misafirlerinizi dikdörtgen masalarla ve gümüş renkli tiffany sandalyelerle ağırlıyoruz. Masaları çIçek buketleriyle süslüyor ve sandalyelerimizde de nişan konseptine uygun renklerde tüller kullanıyoruz. Dilerseniz nişan masası ve arka plan kurulumu da yapılabiliyor. ●kapalı alanımızsa tuğla duvarlarıyla otantik bir görünüm sunuyor. Kapalı alanımızda oturma düzenini dikdörtgen masalar ve ahşap sandalyelerle hazırlıyoruz. Mekanımızı balonlarla süslüyoruz. Nişan masası Için de yeterli alanımız bulunuyor

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekanımızda açık ve kapalı olmak üzere 2 adet davet alanıyla çiftleri karşılıyoruz: ●kapalı davet alanımıza 200 kişI davet edebilirsiniz. ●açık davet alanımızsa butik organizasyonlar Için ideal olacaktır. Burada 50 kişilik nişan törenleri düzenleyebiliyoruz. ●açık alanımızda açılır kapanır tavan özelliği de yer aldığından sizi gökyüzü manzarasının altında ağırlayabiliyoruz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Süslü Bahçe’de misafirlerinizi dünya mutfağından çeşitli lezzetlerle ağırlıyoruz. Menümüzde 100’e yakın ikram alternatifimiz bulunuyor. Dilerseniz vejetaryen, şekersiz ve kosher gibi özel menülerimizden de hazırlayabiliyoruz. Özellikle fajita, çökertme kebabı ve kremalı bonfile gibi seçeneklerimiz sıkça tercih ediliyor. Menümüzde çeşitli salatalar, sandviçler ve wrapler da bulunuyor. Nişan ve söz törenleri için fiks menü alternatifi de sunuyoruz.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

22.00

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Serdar Süslü
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ