SYM Event & Organization

2023 Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Özel konsept tasarımı
Şehir dışı hizmet

Süsleme ve Ek Hizmetler

Mum
Evlilik teklifi seti
İsme özel teklif yazısı
Menü değişikliği
Özel ikramlar

SYM Event & Organization Hakkında

Hayallerinin ötesinde bir evlilik teklifi organizasyonu yaşamak istiyorsan doğru yerdesin. İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren SYM Event & Organization, hayallerini yaşamak ve özel gününü paylaşmak için seni bekliyor. Paket seçenekleri sunan firmanın, minimum fiyatı 1.000 TL’den başlıyor. Özel gününü eşsiz bir ana dönüştürmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir veya yazının devamını okuyabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Aşkını yansıtacak ve içini ısıtacak bir evlilik teklifi düşünüyorsan aradığın SYM Events & Organizations olabilir. İzmir de hizmet veren firma sana bu anı yaşatmak için elinden geleni yapıyor. Nasıl mı? Öncelikle tek yapman gereken hayallerinden ve kendinden bahsetmek oluyor.

Ardından sana paket seçenekleri sunarken fikirlerini de ekleyerek benzersiz bir günün temellerini kuruyor. Senin istediğin şehir ve mekanda yalnızca sana özel konsept seçenekleriyle birlikte bir sürpriz planlıyorsun. Bunların yanında romantik bir yemek için seçenekler sunarken isteğine göre alkol hizmeti de veriyor.

Benzersiz bir sürpriz istiyorsan tek yapman gereken firma ile 2 hafta öncesinden iletişime geçmek oluyor. Daha detaylı bilgi almak istersen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

SYM Events Evlilik Teklifi Olanakları

SYM Events & Organizations, hayallerindeki anı sana yaşatmak için çok geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Bunlardan en önemlisi istediğin mekânda evlilik teklifini edebilecek olman. İstersen yat, tekne, doğa ve kumsal seçebilirsin. İstersen de kafe, restoran, sinema, otel ve ev gibi alanları tercih edebilirsin.

Seçtiğin mekânın konseptinin de bir o kadar özel ve kişisel olmasına dikkat eden firma özel gününde seni yalnız bırakmıyor. Heyecanına havai fişek, volkan ve canlı müzikle ortak oluyor. Mekânın süslemesiyle ise ortama romantik bir hava katan mum, balon ve çiçeklerle dekore ediyor.

Tüm bunların yanında bir de romantik bir yemek masası ve istersen pastayla kutlamana olanak sağlıyor. Bu özel anı yaşarken video ve fotoğraf seçenekleriyle anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmiyor. Buna ek olarak drone çekimi de yapan firma, evlilik teklifini profesyonel bir klip ile unutulmaz bir hale getiriyor.

SYM Events Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

En özel anını birlikte planlayabileceğin ve stresini azaltarak bu süreçte sana destek olacak firma, pek çok paket seçeneği sunuyor. Minimum paket fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor. SYM Events & Organizations firmasının sunduğu fiyatla ilgili daha detaylı bilgi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Yalnızca DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fırsatları da inceleyebilirsin.

SYM Events & Organizations Nerededir? Nasıl Gidilir?

SYM Events & Organizations, İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alıyor. Bayraklı ilçesi, pek çok otobüs hattı, metro ve deniz hatlarının olması sebebiyle ulaşımda kolaylık sağlıyor. Firmanın açık adresini öğrenmek için danışmanlık hattımızı arayabilirsin. Adresi ise şu şekilde:

Bayraklı / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için teklif formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek, kokteyl, canlı müzik, fotoğraf ve video çekimi, drone ve havai fişek hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yemek menüsünde değişiklik yapma şansın ve istediğin şehirde hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, söz, nişan, yıl dönümü, bekarlığa veda, doğum günü, açılışlar için hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve istek doğrultusunda diğer şehirlerde de hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Farklı konsept seçenekleri sunan organizasyon firması balon, kırmızı halı, backdrop ve volkan ile dekorasyon oluşturuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ