Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Havuz Başı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
250

Özellikler

Şehir Manzaralı
Bahçe
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Kapalı çadır / tente
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Müzik grubu
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir Hakkında

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir, havuz başında hazırladığı muhteşem davet alanı ile unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Özellikle kalabalık davetler için tercih edilen Golden Chef, merkezi konumu ile de dikkat çekiyor. Üstelik tüm hizmetlerini yalnızca 100 TL’den başlayan kişi başı davet fiyatları ile sunuyor. Mekan hakkında ayrıntılı bilgiyi içeriğimizde bulabilirsin.

Golden Chef Davet Kapasiteleri & Mekan Özellikleri

Mekanda açık ve kapalı olmak üzere farklı davet alanları bulunuyor. Unutulmaz davetlerin için dilersen 1000 kişilik havuz başı alanını ya da 250 kişilik kapalı davet alanını tercih edebilirsin. Ayrıca mekan kalabalık davetlerinde davetlilerinin araçlarını güvenle park edebilecekleri 250 kişilik bir de otopark alanına sahip.

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir, düğün, nişan, baby shower, mezuniyet partisi ve daha bir çok organizasyonda hizmet veriyor.

Ağaçların yeşilinin eşlik ettiği geniş havuz etrafına yerleştirilmiş yuvarlak masalar görenleri büyülüyor. Beyaz renklerin hakim olduğu davet alanında organizasyon türüne ve konseptine bağlı olarak dilediğin renklerde süslemeler kullanılıyor. Böylece dilediğin organizasyonunu doğal bir atmosfer içinde gerçekleştirebiliyorsun.

Sunulan Hizmetler

Profesyonel bir organizasyon ekibi ile çalışan Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir, bir organizasyon sorumlusu hizmeti veriyor. Organizasyonunun her anında yanında olan organizasyon sorumlun tüm detayların kusursuz olmasını sağlıyor. Dekorasyon için geniş bir yelpaze sunan mekan, davet alanını konseptine ve organizasyonuna en uygun hale getiriyor.

Catering, ses – sahne ve eğlence hizmetleri veren mekanda güler yüzlü ve ilgili personeller ile her şey sorunsuz işliyor. Mekanda organizasyonun ne olursa olsun, eğlence ve kalite hiç eksik olmasın diye son teknoloji ses ve sahne ekipmanları kullanılıyor. Ayrıca talep etmen halinde DJ ya da orkestra temin edilebiliyor.

Taç Spor Kulübü Golden Chef Ataşehir Fiyatları

Golden Chef Ataşehir’in sunduğu davet fiyatları 100 TL ile 200 TL arasında alacağın hizmetlere göre değişiyor. Kokteyl düzeninde bir organizasyon için kişi başı fiyatları hafta içi 100 TL, hafta sonu ise 200 TL olarak belirlenmiş. Yemekli organizasyonların için ise fiyatlar hafta içi 150 TL, hafta sonu 200 TL oluyor.

“Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak Golden Chef’in DüğünYardımcısı.com kullanıcılarına özel olarak sunduğu fiyatları da görüntüleyebilirsiniz.

Golden Chef Davet Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Ataşehir ilçesinde yer alan Taş Spor Kulübü’ne merkezi konumu sayesinde şehrin her yanından kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Dilersen mekana 19S numaralı otobüs hattı ile ulaşabilirsin. Ulaşımını özel aracı ile sağlamayı tercih edecek kullanıcılarımız için ise mekanın açık adresi şu şekilde:

“Küçükbakkalköy Mahallesi, Profesör Doktor Hıfzı Özcan Caddesi, No; 11, Ataşehir / İstanbul”

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23.45 sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Hüseyin Özer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ