Taksim Garden

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
100 TL
150 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
750

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan

Taksim Garden Hakkında

Taksim Garden İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin en sevilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. İTÜ Mimarlık Fakültesi sınırlarında yer alan ve ağaçla çevrili bu mekanda muhteşem organizasyonlara imza atabilirsin. Kişi başı düğün fiyatları 80 TL’den başlayan mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Taksim Garden Beyoğlu Kır Düğünü Fiyatları

Mekanda kır düğünü fiyatları çevresindeki diğer mekanlara bakış oldukça uygun aralıklarda seyrediyor. Kokteyl düğün fiyatları kişi başı 80 – 100 TL’den başlıyor. Yemekli menüler ise hafta içi kişi başı 100 TL, hafta sonu ise 150 TL civarında.

Taksim Garden işletmesi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan ayrıcalıklı kampanyaları öğrenmek için ücretsiz danışmanlık ekibimizi arayabilirsin.

Taksim Garden Özellikleri

Beyoğlu kır düğünü mekanı bünyesinde bulunan açık kır bahçesi yemekli davetlerde 400, kokteylli davetlerde ise 500 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Ağaçların arasına serpiştirilmiş yuvarlak masalarda oturma düzenlerinin şıklığı napolyon sandalyeler ile tamamlanıyor. Mekanın çeşitli yerlerine yerleştirilmiş güllerden yapılma çelenkler ve çiçek demetleri bu davet alanının en zarif parçaları olarak dikkat çekiyor. Masa düzeninde kullanılan metalik gri renkteki parçalar ise mekana şık bir hava katıyor.

Mekan, yılın dört mevsimi hizmet verebilmek adına 200 kişi kapasiteli kapalı alan seçeneği de sunuyor. Taksim Garden sadece kır düğünü kategorisinde hizmet vermiyor. Bunun yanı sıra kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet töreni, bayi toplantısı, seminerler, konferanslar, açılışlar düzenlenebiliyor.

Olanakları

Dilediğin organizasyon için ses ve ışık sisteminden menü seçimine kadar her detayı kendiniz şekillendirebiliyorsun. Senin için tahsis edilen organizasyon sorumlusu eşliğinde kır düğünü davetinin tüm detaylarını planlıyorsun.

Mekan bünyesinde menü tadımı, ücretsiz menüde değişiklik, nikah masası süsleme, catering, ses ve ışık tasarımı, sahne düzeni, orkestra gibi hizmetlerden düğün paketine ek olarak yararlanabiliyorsun. Dilersen gelin ve damat adayları için verilen koreografi ve dans dersi hizmetini de değerlendirebilirsin.

Taksim Garden Yol Tarifi & Adres

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Taksim Garden İTÜ Mimarlık Fakültesi sınırları içerisinde bulunuyor. D-61 ve D-31 numaralı dolmuş hatları ile mekana ulaşım sağlayabilirsin.

Ayrıca M-2 metro hattı da mekana ulaşabileceğin alternatifler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak 32T, 76D, DT1, 48N, 129T ve 55T numaralı araçlar da mekanın yakınından geçiyor. Açık adresi ise şöyle;

“İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Taşkışla Caddesi, Taksim – Beyoğlu / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Konsept mekan süsleme, organizasyon sorumlusu - danışmanlığı hizmeti, yemek servisi, servis elemanı, düğün pastası, ekipman temini, orkestra hizmeti ve fotoğraf çekimi bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party alanı ve organizasyon danışmanlık hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet partisi ve balo, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyonlar düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kapalı davet alanında merdivenler ve nikah masası güllerle süslenmiştir. Kır mekanında da yuvarlak masalar ve beyaz napolyon sandalyeler kullanılmıştır. Metalik gri tabaklar ile modern bir şıklık yaratılmıştır. Ağaçlarla çevrili bu doğal alana yaraşacak şekilde süslemelerde çiçekler kullanılmıştır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan catering firması ve fotoğrafçı ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

500 kişilik açık alanı ve 200 kişilik kapalı alan seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yemekli menülerde beyaz et ya da kırmızı et tercih edilebilir. Her iki menüde de ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastası dahildir. Kokteylli menülerde ise yeşil zeytin, cips çeşitleri ve havuç salatalık dilimleri gibi ikramlar bulunur ve yine menüye düğün pastası dahildir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un göbeğinde bulunup da sana eşsiz bir kır manzarası sunan nadir yerlerden birisidir. Hem şehir hem de kır manzarasına sahiptir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda orkestra ve dj hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilir veya mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçılardan hizmet alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Serhan Dirik
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ