Tarihi Galatasaray Hamamı

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
10
min
|
20
max

Özellikler

Hamam

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kese ve köpük hizmeti
Masaj hizmeti
Müzik temini
Oryantal şov

Tarihi Galatasaray Hamamı Hakkında

Tarihi Galatasaray Hamamı, İstanbul Beyoğlu ilçesinde gelin hamamı konsepti ile gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Kına ve bekarlığa veda için en çok tercih edilen mekanın fiyatları ise 250 TL’den başlıyor. Organizasyonun boyunca sahip olabileceğin tüm hizmetler ise içeriğimizde seni bekliyor. Hemen göz atabilirsin.

 Özellikleri

Tarihi Galatasaray Hamamı’nın çalıştığı organizasyon ekibi, seni dinlenme odalarının önünde karşılıyor. Sana gerekli malzemeleri teslim ettikten sonra, hazırlanman için dinlenme odasına yönlendiriyor. Daha sonra da organizasyon hamam içerisinde başlıyor. Hamam içerisinde minimum 10 kişi kapasite ile organizasyon gerçekleştirebiliyorsun. Hamamın otantik ve mistik dekoru ve ambiyansı altında kendini Osmanlı yıllarında hissedebilirsin.

Tarihi Galatasaray Hamamı Olanakları

Hamam içerisinde gelin hamamı ritüellerinin hepsi gerçekleşiyor. İstersen kendi müzik listeni getirebilirsin. İstersen de organizasyon ekibinin sağladığı dans ekibi, oryantal, darbuka şov veya fasıl, cümbüş ekibi performansıyla saatlerce coşabilirsin. Eğlence tabiki de yemeksiz olmaz. Bu muhteşem eğlenceye geleneksel Türk lezzetleri de eşlik edebiliyor.

Düğün öncesi tazelenmek için cilt bakımı, kişisel bakım, masaj, spa ve şok havuzları gibi hizmetlerden faydalanabilirsin. Vücudunu ve ruhunu dinlendirmiş bir şekilde Tarihi Galatasaray Hamamı’ndan ayrılacağından da emin olabilirsin.

Tarihi Galatasaray Hamamı Fiyatları

Tarihi Galatasaray Hamamı gelin hamamı, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Gelin hamamı paket fiyatı 250 TL’den başlıyor. Sağladığı hizmetlerde fiyatları kişi sayısı ve sunduğu konsept organizasyonlar dahilinde değişiklik gösterebiliyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak isteklerin doğrultusunda net bir fiyat bilgisine kavuşabilirsin. butonu kullandığın taktirde DüğünYardımcısı.com kullanıcı olmanın ayrıcalığını yaşayabileceğini de söylemeden geçmeyelim. Tıklayarak sürpriz indirim fırsatlarına kavuşabilirsin.

Tarihi Galatasaray Hamamı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hamam İstanbul Beyoğlu semtinde konforlu ve son teknoloji ısıtma sistemlerine sahip hamamı ile hizmet veriyor. Şehir merkezi lokasyonuna sahip olan firmaya toplu taşma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Mekanı bulmak konusunda zorluk çekiyorsan ya da yol tarifine ihtiyaç duyuyorsan çekinmeden danışmanlık servisini arayabilirsin. Kişisel aracınla ulaşım sağlamak istiyorsan da açık adresi şu şekilde;

“Kuloğlu Mahallesi, Turnacı Başı Caddesi, No:24, Beyoğlu / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

servis elemanı hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kese, köpük, masaj, sabun, terlik ve spa hizmetlerinden faydalanabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı alanda hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Türk mutfağından lezzetler servis ediliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

22:00'a kadar devam edebiliyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ