Tarz Dans

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders

Tarz Dans Hakkında

Tarz Dans, İzmir ilinin Konak ilçesinde düğün gecende eşinle dans pistinin yıldızı olman için kapılarını açıyor. 600 TL başlangıç paketi fiyatları ile sen de en özel gecen de dikkatleri üstüne çekebilir ve ritmin keyfini sonuna hissedebilirsin. Düğün dans kursu bünyesindeki eğitmenlerin oldukça tecrübeli olduklarını da söylemeden geçmeyelim. Kurs ile ilgili tüm merak ettiklerin yazımızın devamında.

Özellikleri

Tüm misafirlerinin gözlerini senden alamamasını sağlayan Tarz Dans İzmir, birbirinden farklı ve eğlenceli birçok dans konusunda iddialı. Bachata, bolero, cha cha, çifte özel koreografi, foxtrot, harmandalı, merenge, salon dansları gibi birçok dans türünde eğitim veriyor.

Ayrıca düğün organizasyonlarının yanı sıra; tüm özel günlerin için, davetine uygun konseptte dans eğitimi alman da mümkün. Bu muhteşem gecede eşinle muazzam bir uyum içerisinde dans etmek istiyorsan tek yapman gereken etkinlik gününden 4 hafta önce Tarz Dans ile iletişime geçmek.

Hizmet Yelpazesi

Tarz Dans İzmir, “evet” diyerek sevgini haykırdıktan sonra sevdiğinle ilk dansının kusursuz olması için yanında. Sen de 2 ila 4 saat arasında değişen eğitimler ve profesyonel dans eğitmenleri ile bu özel gününe hazırlanabilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla beraber grup dans eğitimi alarak geceni keyifli olduğu kadar yıllar sonra bile hatırlanacak bir anıya dönüştürebilirsin.

Düğün dans kursu, sunduğu esnek eğitim saatleri ve telafi dersleri ile sana uygun olan bir saatte dans eğitimi veriyor. Dilersen son provalarını düğün mekanında gelinlik ve damatlık giyerek de yapabilirsin. Sen de dans etmeye hazırsan ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

Tarz Dans Düğün Dans Kursu Fiyatları

Romantik adımların tutkulu dans hareketlerine dönüşmesini sağlayan kurs, yararlanmak istediğin hizmetlere göre fiyat konusunda farklı seçenekler sunuyor. Başlangıç paketini seçersen alacağın dans eğitiminin fiyatı 600 TL’dir. Mekanda veya kostümün ile prova yapmak istersen de, her şey dahil paketin fiyatı 800 TL’dir.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmayı unutma.

Tarz Dans Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in en gözde ilçelerinden biri olan Konak, Tarz Dans için ev sahipliği yapıyor. Profesyonelliği hizmetlerinden eksik etmeyen kurs, kolay ulaşımı ile de çiftler tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Dilersen 253, 681, 691 ve 912 numaralı otobüsleri kullanarak, dilersen de İzmir Metro hattını kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Özel aracınla gitmek istersen de senin için açık adresi bırakıyoruz:

İsmet Kaptan, Şair Eşref Blv. No:31, 35210 Konak/İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; çift veya grup şeklinde dans dersleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Düğün mekanın prova ve müzik seçimi hizmetleri her şey dahil paket içerisindedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel koreografiler ile dansını eşsiz hale getirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün ve nişan geceleri, mezuniyet törenleri, özel davet ve toplantılarda, ilk danslar veya grup dansların için tüm dans türlerine dair eğitim veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Tarz Dans ile düğün dans kursu için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiftlere özel konsept yapılabiliyor. Hayallerini süsleyen ilk dansı eğitmenlerle paylaşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ