The Bank Hotel İstanbul

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

The Bank Hotel İstanbul Hakkında

Marriott International’ın Design Hotels grubuna dahil olan The Bank Hotel İstanbul, Beyoğlu ilçesinde hizmet sunuyor. Şık tasarımlı davet alanları ile tercih edilebilirlik seviyesini arttıran otel, alanında uzman ekibi ile de ön plana çıkıyor. Otelde düğün organizasyonu fiyatları ise davet türüne göre şekilleniyor.

Organizasyon Yelpazesi

Otelde düğün haricinde birçok organizasyon türüne ev sahipliği yapılıyor. Baby shower etkinliklerinden mezuniyet törenlerine oldukça geniş bir organizasyon yelpazesi mevcut. Otelin uzman organizasyon planlamacıları tüm süreci gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda eksiksiz şekilde yönetiyor.

Davetler hem yemekli hem de kokteyl düzeninde gerçekleştirilebiliyor. Tüm servis hizmetleri saat 24:00’a kadar eksiksiz şekilde devam ediyor. Eğlencenin hız kesmeden devam etmesi adına profesyonel canlı müzik ve DJ hizmetleri de sağlanıyor.

Müzik listeleri de aynı şekilde isteklerin doğrultusunda düzenlenebiliyor. Üstelik The Bank Hotel İstanbul bünyesinde after party alanı da mevcut. Organizasyonlardan sonra eğlenceye bu alanda da devam edilebiliyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Otelde hem kapalı hem de açık davet alanı kategorisinde hizmet sunuluyor. Böylece tüm organizasyonlar dört mevsim sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. 200 kişilik davetli ağırlama kapasitesi barındıran alanlar belirlenen konseptlere uygun dekorasyon düzenlemeleri ile birleştiriliyor.

Butik düğün organizasyonları için oldukça ideal olan otel misafirlerin için konaklama hizmeti de sunuyor. Dilersen otelde düğün organizasyonu sonrası 75 kişiye kadar misafirini otelde ağırlayabilmen mümkün.

Otantik tasarımlı dekorasyonları ve muhteşem İstanbul manzarası ile de ön plana çıkan otelde masa ve sandalye yerleşim planlamaları davetli listesine göre düzenlenebiliyor. Farklı konsept seçeneklerine uygun renklerle giydirilen masaların üstlerini ise mevsim çiçeği aranjmanları ve süslüyor.

The Bank Hotel İstanbul Catering Hizmetleri

Yemekli organizasyonlarda menü çeşitliliği sağlanıyor. Gelin ve damat adaylarına davet öncesi menü tadımı imkanı sunuluyor. Ana yemekler kırmızı ve beyaz et ağırlıklı olmak üzere iki seçeneğe ayrılıyor.

Usta aşçı ekibi tarafından tüm damak zevklerine hitap edilecek şekilde hazırlanan menüler üzerinde dilediğin değişiklikleri de gerçekleştirebilmen mümkün. Kokteyl düzeninde gerçekleştirilecek organizasyonlar için ise özenle seçilen aperitifler ve uyumlu içecekler davetlilere servis ediliyor.

The Bank Hotel İstanbul Otelde Düğün Fiyatları

Organizasyonlar için belirlenen kişi başı fiyatları davet türüne ve davetli sayısına göre değişerek şekilleniyor. Danışman servisimizle iletişime geçerek indirimli otelde düğün fiyatları hakkında bilgi alabilirsin. DüğünYardımcısı.com “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak sana en uygun seçeneklerden faydalanabilirsin.

The Bank Hotel İstanbul Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde oldukça merkezi bir konumda yer alan otele ulaşım sağlarken çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Ulaşımını gerçekleştirirken: 26B, 28, 78, 93, 97GE numaralı otobüs hatlarından faydalanabilirsin. Otelin açık adresi ise şu şekilde:

‘’Arap Cami Mahallesi, Bankalar Caddesi, Numara:5, Beyoğlu/İstanbul’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri ve servis elemanı hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ve fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

The Bank Hotel İstanbul, kapalı ve açık olmak üzere iki davet alanı kategorisinde de hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Tüm hizmetler ve müzik yayını saat 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ