The Peak Otel

The Peak Otel Hakkında

Geleneksel bir bekarlığa veda eğlencesi kulağa hoş geliyor öyle değil mi? Gelin hamamı organizasyonunu istediğin konseptte düzenleme olanağı sunan The Peak Otel seni İstanbul Beyoğlu ilçesinde bekliyor. Kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatları ile bu benzersiz deneyime sen de tanık ol!

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan gelin hamamı; günümüzdeki en popüler organizasyonlardan biri olmayı başarıyor. The Peak ise bu değerli organizasyonu en değerli şekilde hazırlıyor. Bünyesinde bulunan geniş hamamında; arkadaşlarınla birlikte unutulmaz bir gün geçirebilirsin.

Spa ve masaj olanağı ile birlikte; profesyonel ekibinin sunduğu hizmetiyle düğünün öncesi stresini atabilirsin. Mükemmel bir fırsat olmasıyla birlikte; arkadaşların ve senin için güzel bir dinlenme olanağını da sunuyor. Ayrıca; hamam senin zevkine ve istediğin konsepte göre özenle hazırlanıyor.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

The Peak, gelin hamamında arkadaşlarınla birlikte güzel vakit geçirirken sunduğu leziz yemekler ve ikramlarla birlikte organizasyonunu daha da unutulmaz kılıyor. Klasik Türk mutfağından seçme lezzetlerin yanı sıra küçük ikramlıklar da özenle hazırlanıyor.

Organizasyon ekibi hayalindeki gelin hamamını gerçekleştirebilmek için; hamamın süslemesini ve dekor olarak kullanılacak birçok ayrıntıyı konseptine göre hazırlıyor. Ayrıca bir gelin hamamı için vazgeçilmez olan eğlence ise kusursuz bir şekilde karşılanıyor. İstediğin türde müziği senin için hazırlayacak olan The Peak; organizasyonunda doyasıya eğlenmeni sağlıyor.

The Peak Otel Gelin Hamamı Fiyatları

Huzurlu ve mutlu bir şekilde geçireceğin unutulmaz bir gelin hamamı organizasyonu için The Peak Otel fiyatları; sunulan ikramlara ve seçilen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Genel olarak fiyatları kişi başı 200 TL ile 400 TL arasında değişiyor.

Otel tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

The Peak Otel Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un, Beyoğlu ilçesinde bulunan mekana özel aracınla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 38T, 46T, 54E, 55T, 66, 72T, 74A ve 93T hatlı otobüslerle gidebilirsin. Ayrıca Marmaray ve M2 metrosuyla da ulaşabilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Asmalı Mescit Mahallesi, Oteller Sokak, No:1 D:3, 34430 Beyoğlu / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ