The Peak Otel

The Peak Otel Hakkında

Hayalindeki kına gecesi için aradığın adres olan The Peak Otel; sunduğu olanaklar ve şık salon seçenekleriyle birlikte seni İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bekliyor. Kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatları ile birlikte lüks bir kına organizasyonuna hazır olmalısın!

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Açık ve kapalı salon hizmeti sunan The Peak Otel; hayalindeki organizasyonu gerçekleştirmenin garantisini veriyor. 500 kişiye kadar kapasite imkanı ile bu özel gününü sevdiklerinle geçirme olanağına sunuyor.

Yüksek tavanlı ve geniş kapalı salonunun yanı sıra; havuz başı alanda açık hava organizasyon fırsatı sunan açık alanı da mevcut. Her iki salon da; zevkine ve kına gecesi konseptin için seçtiğin renklere göre hazırlanmış olacak.

Özel detaylarla ve kına gecesine özgü dekorlarla süslenmiş olan mekan unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu sunuyor olacak. The Peak Otel kına gecesinin yanı sıra; düğün, davet, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

Misafirlerinin damak zevkine göre hazırlanmış leziz yemekler kına geceni tamamlayan en önemli ayrıntılardan biri olacak. Özenle seçilen bu menüleri organizasyonun öncesi tadabilir ve istediğin değişikliği yapabilirsin.

Kına gecesi denildiği zaman akla ilk önce büyüleyici bir organizasyon geliyor öyle değil mi? The Peak Otel profesyonel organizasyon hizmetiyle beraber unutulmaz bir kına gecesi hazırlıyor. Kına tahtı dahil olmak üzere tüm kına aksesuarlarını ise organizasyonun öncesi senin için temin ediyor.

Arkadaşlarında doyasıya eğlenebilmen için mekan ses, sahne ve ışık sistemini kusursuz bir şekilde hazırlıyor. Tüm bunların yanında sana sadece; dj ve orkestrasıyla birlikte dilediğince şarkı söyleyip, dans etmek kalıyor.

The Peak Otel Kına Gecesi Fiyatları

Düğünün öncesi tüm stresini atacağın bir kına gecesi için mekanın fiyatları; yemekli ve kokteylli organizasyonlarda seçtiğin hizmetlere göre kişi başı 200 TL ile 400 TL arasında değişen bir aralığa sahip.

Mekan tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

The Peak Otel Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un, Beyoğlu ilçesinde bulunan mekana özel aracınla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 38T, 46T, 54E, 55T, 66, 72T, 74A ve 93T hatlı otobüslerle gidebilirsin. Ayrıca Marmaray ve M2 metrosuyla da ulaşabilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Asmalı Mescit Mahallesi, Oteller Sokak, No:1 D:3, 34430 Beyoğlu / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ