Titanic Business Kartal Hotel

2023 Havuz Başı Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
500

Özellikler

Havuz Başı Alanı
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Titanic Business Kartal Hotel Hakkında

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan 5 yıldızlı otel olan Titanic Business Kartal Hotel, otelde havuzbaşı düğün imkanı sunuyor. Eşsiz bir düğün geçirebileceğiniz gibi etkinlik sonrasında konaklama yakalama şansı elde edebilirsiniz.

Titanic Business Kartal Hotel Tesisleri Davet Alanları

Açık alan olarak tanımlanan teras ve havuz başını kullanabileceğiniz, kapalı alanında ise muhteşem bir balo salonu bulunmaktadır. Marmara denizinin eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleştirebileceğiniz otelde düğününüzü, havuz başı seçenekleri gibi özel seçenekler ile destekleyebilir, sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Yemekli ve Kokteyl Menü Seçenekleri Nelerdir?

Türk ve Dünya mutfaklarından en özel lezzetlerin menülerde bulunduğu seçenekler ile aradığınız damak zevkini bulacaksınız. Usta şeflerin ellerinden hazırlanmış menüleri davetiniz öncesinde menü tadımı yaparak eksik veya eklemek istediğiniz şeyleri söyleme imkanı sunulan ön tadım sürecini yönetebilirsiniz.

Özel menülerinde zevkinize sunulduğu Titanic Business Kartal Hotel’de; çocuklara özel, vegan, kosher ve vejetaryan menüleri gibi seçenekler arasından misafirlerinizin veya sizin özel isteklerine göre ayarlamalar yapılmaktadır. Organizasyon sorumlusu ile davet öncesinde her detayı tartışabilir değişmesi gereken noktaları rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

Titanic Business Kartal Hotel Davet Alanlarının Kaç Kişilik Kapasitesi Vardır?

Yemekli ve kokteyl gibi organizasyonlar düzenleyebileceğiniz Titanic Kartal Hotel’de, organizasyon kategorisi ve içeriğine göre kişi sayısında değişiklik sağlanmaktadır. Yemekli organizasyonlarda 1000 kişiye kadar ev sahipliği yapabilen kapalı alanı mevcuttur. Havuz başında düğün yapmak isteyen misafirle için ise ayrılan kapasite 500 olarak belirlenmiştir. Oldukça geniş ve kapsamlı bir kapasiteye sahip olan mekanda, ayrıca kokteyl davetlerine özel oturma planı sayesinde bu sayıda artış görülmektedir. Mekan saat 00:00 kadar servis sağlayabilmektedir. Servis için saat düzenlemesi ve detaylı bilgiyi organizasyon sorumlusundan öğrenebilirsiniz.

Titanic Business Kartal Hotel Yapabileceğiniz Diğer Etkinlikler

Titanic Kartal bünyesinde birçok organizasyona imkan sunuyor.  Otelde düğün ve davet organizasyonlarınız için sunduğu hizmet ve alanlarının kapasitesi ile İstanbul’da çokça tercih edilen mekanlar biri olarak yer alıyor. Havuz başı düğün organizasyonu tercih eden çiftler kadar başka birçok etkinlik sahibine de hitap ediyor.

  • Söz ve nişan törenleri
  • Mezuniyet partisi ve balo
  • Baby shower ve doğum günü kutlamaları
  • Davet ve resepsiyonlar
  • Bayi toplantıları ve şirket yemekleri
  • Sünnet düğünü ve birçok davet için ayrıcalıklı hizmet sunan Titanic Business Kartal Hotel uygun fiyatlarıyla da birçok bütçeye hitap ediyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve söz, kına gecesi organizasyonu, düğün, sünnet düğünü, kır düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet töreni gibi kurumsal organizasyonlar

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'e kadar müzik yayını ve servis devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Ada ve deniz manzaralı, Şehir merkezinde bulunuyor.

2 görüş

  1. 2019’un Eylül ayında Titanic Kartalda düğünümüzü yaptık. Nasıl planladıysak o şekilde oldu organizasyonumuz. Arkadaşlara bir kez daha teşekkür ederim. Yıllardır bu sektörde olduklarını söylemişlerdi. Deneyimlerini düğün günümüzde hissettik. İkramlar, müzik, ışık, ortam her şey güzeldi. Her zaman otel konforunu ve profesyonelliğini aldık onlardan.

  2. Düğünümüz için birçok mekanla görüştük.Çok kararsızdık ama Kadir beyle tanıştıktan sonra üzerimizden büyük bir yük kalktı diyebilirim.Havuzbaşı düğünümüzü çok iyi bir şekilde organize ettiler.Konuklarımızda çok eğlendiklerini söylediler.Tekrar çoook teşekkür ediyorum.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Eda Yılmaz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ