Tolga Kara Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gazebo

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Servis ve hizmet elemanı
Yöresel oyun ve dans grupları

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hediyelik dağıtım sepeti
Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Çerez kesesi
Damat kına örtüsü
Davul şov
Dilek feneri
Gelin hamamı
Gelin kına örtüsü
Halay mendili
Hint kınası
Kına / nedime ekibi
Kına halısı
Kına mumu
Kına müziği
Kına seti
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Oryantal / zenne şov
Rengarenk kına kemeri şovu
Semazen
Şerbet ikramı
Testi kırma oyunu
Yer minderi

Tolga Kara Organizasyon Hakkında

Tolga Kara Organizasyon, İzmir’in en çok tercih edilen kına gecesi organizasyonu firmaları arasında yer alıyor. Evlenecek çiftlerin kına gecesi eğlenceleri için hayallerindeki ambiyansı yaratan firma, personel desteği ile unutulmaz organizasyonlara imza atmaktadır. 1000 TL’den başlayan paket fiyatları sunan firma ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Tolga Kara Organizasyon Hizmetleri

Kusursuz bir kına gecesi için her detayın en ince ayrıntısı düşünülerek yapılan planlamalarda senin isteklerin ve beklentilerini beraber planlayarak olabilecek en güzel şekilde gerçeğe çevirmektedir. Gereksinim duyulan her ihtiyacı temin edebilecek profesyonellikte olan firma; hint kınasından, kına minderlerine, dekoratif objelerden, masaüstü süslemelere kadar tüm konsepti içine sinecek kalitede ve şıklıkta hazırlamaktadır.

Tolga Kara Organizasyon bünyesinde seçim yapabileceğin birbirinden farklı konsept türlerinin olduğu gibi istersen firmanın sunacağı full paket önerisine değerlendirebilir, her detayın tek bir elde profesyonelce hazırlanmasını tercih edebilirsin. Kırmızı, fuşya, mor ve hint konsepti alternatifleri bulunan seçeneklerde zevkine göre tercih sana bırakılacaktır.

Olanakları

Organizasyon boyunca seremoniler düzenleyecek nedimeler, gelin ve damat için kostüm temin edilmesi gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca gelin duvağı ve eldiveni, damat için omuz örtüsü ve eldiveni, gelin hanımın arkadaşları için kaftan temini, dağıtılacak kuru kına paketlerinden yürüyüş yolu ve karşılama masası ve daha sayısız her türden ihtiyaç hazır bulundurulacaktır.

Tolga Kara Organizasyon, kına gecesinin gerçekleştirileceği salon ya da açık hava kır konseptine uygun tercih edebileceğin her türden masa ve sandalye seçenekleri ile istenilen atmosferi sağlamaktadır. Geleneksel kına gecesi kombinlerinden bindallı, fes, kaftan gibi aksesuar seçeneklerinin oldukça zengin olduğu modellerden zevkin doğrultusunda seçme imkanı veren firma ayrıca eğlenceyi doyasıya yaşatmak için tercihine göre kadın DJ alternatifi sunmaktadır.

Davul ve tef şovları, dilek feneri, kına ekibi, mum, müzik, zenne ve talebine göre oryantal gibi hizmetleri bulunuyor. Aradan seneler geçse bile sana ve misafirlerine unutulmayacak bir organizasyon gerçekleştirmeyi vaad etmektedir.

Tolga Kara Organizasyon Kına Organizasyonu Fiyatları

Firmanın kına gecesi organizasyonu fiyatları seçtiğin pakete ve hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. 1000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunan firmanın hizmet detaylarını öğrenmek için teklif formumuzu doldurmayı unutma!

Nerededir?

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Hatay semtinde hizmet veren firma, şehir merkezindeki konumu ile kolaylıkla ulaşılabilir bir noktadadır. Adresi ise şöyle;

İnönü Caddesi No: 671/B Hatay – Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kına tahtı, mekan süsleme, kına müzikleri, nedime kızları ve karşılama masası yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kına tepsisi, kına mumları, kına müzikleri, kına tahtı, konsept mekan süsleme, nedimeler, gelin ve arkadaşları için kaftan, ışıklandırma sistemleri, karşılama masası ve fotoğraf köşesi gibi hizmetler yer alıyor

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'de hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Hint temalı, modern veya geleneksel konseptler hazırlanabiliyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Firma orkestra temini sağlayabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tolga Kara
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ