Tolga Seçkin Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
15.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kanto hizmetleri
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Tolga Seçkin Orkestrası Hakkında

Sen de uzun yıllar süren deneyimini işine mükemmel şekilde yansıtıp kusursuz eğlence yaratan bir orkestra mı arıyorsun? O halde Bodrum – Muğla konumlu Tolga Seçkin Orkestrası tam aradığın eğlence. Bu ekibi merak mı ettin? Hadi 10000 TL civarındaki düğün orkestrası fiyatları ve fırsatları hakkında biraz detaylara inelim o halde.

Düğün Orkestrası Olanakları

10 yılı aşkın süredir etkinliklere renk katan düğün orkestrası, daha iyi bir performans sergilemek için sahneye çıkmadan önce 4 saat hazırlık süresi ayırıyor. Ardından 3 saat boyunca seni ve konuklarını doyumsuz eğlenceyle baş başa bırakıyor.

Planlama toplantısında karar verilen konsepte uygun kıyafetlerle ve dans gösterileriyle etkinliğe canlılık katan ekip, daha hareketli bir ortam istersen senin için DJ de temin edebiliyor. Bunlar dışında grubun kanto hizmeti de mevcut. Eğer istersen karşılama grupları da düet, trio ya da quartet şeklinde konuklarını memnun ediyor.

Tolga Seçkin Orkestrası Fiyatları

Orkestra ile iletişime geçmeyi kolaylaştırmak için senin için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Telefon ile ya da e-posta yoluyla ulaşman mümkün. Telefon numarasını ve e-posta adresini almak için sitemize göz atman yeterli. İletişim kurarak 10000 TL’den başlayan düğün orkestrası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsin. İstersen teklif formunu doldurabilir ve sana özel fiyatları & kampanyaları keşfedebilirsin.

Hizmetleri

Tolga Seçkin Orkestrası, düğün organizasyonu dışında; açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü etkinliklerin için de gönül rahatlığıyla çağırabileceğiniz bir düğün orkestrası.

Çoğu orkestradan farklı şekilde Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca olmak üzere 6 dil üzerinden repertuar hazırlayabilen grup birçok müzik türünde söyleyebilyor ve çeşitli konseptlere ayak uydurabiliyor.

Konsept olarak; 70’ler, 80’ler ve 90’lar nostaljilerini, Latin ve Grek temalı müzikleri, Flamenko ve Tango müzikleri sahneleyebiliyorlar. Müzik türü olarak ise; Türkçe/yabancı pop, oyun havaları, rock, elektronik, klasik, caz/blues, hip hop ve funk çalabiliyorlar.

Tolga Seçkin Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Orkestranın bulunduğu yere ulaşmak oldukça kolay. Ulaşabileceğiniz adres; 2048 Sk. No:5/2 Turgut Reis Mah. Bodrum Muğla.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi kapsamında; barkovizyon v led ekran, şehir dışı hizmet, dans grupları, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman temini, kanto hizmeti, müzik grubu, ses-ışık ve sahne sistemleri yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Davul şovu, etkinlikler için DJ temini, karşılama/kokteyl grubu, kendi müzik listesini oluşturma ve orkestralar her şey dahil paket içindedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca olarak 6 dilde repertuarları bulunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü etkinlikleriniz için de gönül rahatlığıyla çağırabileceğiniz bir düğün orkestrasıdır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce orkestrayla iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Muğla ve çevresinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Etkinlik öncesinde gerçekleştirilen hazırlık aşamasının ardından istenilen repertuara erişilebilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ